Wpis z mikrobloga

W piątek jak co 4 lata pakuję się i przylatuje do Polski. Na codzień mieszkam w Niemczech, ale uważam że to mój obowiązek żeby oddać głos w wyborach.


@YouTouchMyTralala: niby taki światowy a nie wie że zagranicą też można głosować w polskich wyborach
nie chcecie tego w Polsce co dzieje się od pewnego czasu w Niemczech


@YouTouchMyTralala: To co się dzieje obecnie w Niemczech, a masz zapewne na myśli imigrantów to m.in. wina PiS, który naściągał do Europy 300 000 imigrantów z Azji i bliskiego wschodu. W Polsce też ich mnóstwo.
@inzynier_zdalekiegowschodu: A co ma referendum do tego ? To jest propagandowa wydmuszka bez mocy prawnej. Pytania są tak sformułowane że szkoda gadać. I jakbyś nie wiedział to pis to najbardziej socjalistyczna partia w polsce, oni tylko udają prawicę. Gospodarczo lewica światopogladowo nie wiadomo co, dopiero od czasu sojuszu z rydzykiem zostali kato-lewicą ale jak znajdą sobie nowych potężnijszych sojuszlików to kto wie. Sam mam poglądy prawicowe ale w tym kraju nie
Swój głos oddam na #pis uwierzcie mi że nie chcecie tego w Polsce co dzieje się od pewnego czasu w Niemczech


@YouTouchMyTralala: Ale przecież PiS uważa, że całe zło tego świata spowodowane jest przez Niemców. A ty jesteś jeszcze gorszy, bo pojechałeś specjalnie do tych naszych prześladowców i pracujesz dla nich.
Jak PiS wygra to może zrobi porządek z takimi jak ty. Pewnie dużo "pieniążków" zarabiasz tam, więc te "pieniążki" należą
Swój głos oddam na #pis uwierzcie mi że nie chcecie tego w Polsce co dzieje się od pewnego czasu w Niemczech


@YouTouchMyTralala: jesli to nie bait to nie oczekuj ze przecietny cebulak tutaj bedzie wiedzial cokolwiek o tym co sie dzieje gdziekolwiek