Wpis z mikrobloga

Mireczki drogie może ktoś widział - zgubiłem obrączkę ślubną 09.10 we #wroclaw =(

Z żoną wzieliśmy ślub na #ukraina 29.09, kupiliśmy obrączki parę dni wcześniej we Lwowie.

Równe 10 dni nacieszyłem się swoją obrączką :(

Pojechałem po pracy do tłumacza przysięgłego, tam w toalecie czułem że obrączka jakoś luźno jest na palcu, pomyślałem ze to przez to że mam zimne ręce bo wcześniej mi się zdawało że obrączka ma idealny rozmiar.

Pojechałem potem na chwilę do starego mieszkania i tam dopiero zobaczyłem że nie mam na palcu obrączki =(

Mirki z #wroclaw jesli ktokolwiek widział to proszę o pomoc.

Na arkadach podbiegłem do tramwaju 5 około 15:10 i to jest pierwszy wariant gdzie myslę że mi obrączka wypadła. A potem w tramwaju chyba ją jeszcze miałem na ręce, ale ustąpiłem miejsca starszej kobiecie, złapałem się poręczy w zatłoczonym tramwaju i mi się zdaje że wtedy ostatni raz na palcu miałem obrączkę. Nie wiem :(

Obrączka jest z czerwonego złota, próba bodajże 585, problem jest że nie pamiętam ile waży dokładnie a metkę wyrzuciłem, w jednym lombardzie koło dworca mężczyzna mówił że parę osób sprzedawało obrączki ale nie pomoże jesli nie podam dokładnej wagi w gramach, jeszcze będę kontakował się z nim, spróbuje poszukać metki i/lub porozmawiać z jubileem z Lwowa. Dzwoniłem oczywiście do MPK i do ich biura rzeczy znalezionych, do tłumacza. Żona już straciła nadzieję że się obrączka znajdzie ale ja się nie poddaje :D

Na zdjęciu poniżej obrączka żony i mój palec. Mój rozmiar to był chyba 21,5.

#zwiazki #biurorzeczyzgubionych #biurorzeczyznalezionych #pomoc #zgubilem #slub #gorzkiezale #zwiazki #pomocy #zgubilem #wroclaw
EmcePomidor2 - Mireczki drogie może ktoś widział - zgubiłem obrączkę ślubną 09.10 we ...

źródło: nieeeeeeeeeeeeeeeee

Pobierz
  • 11