Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #psychodeliki #lsd
Znajomy chce się zkwasic ale też chce zrobić sobie rutynowe badania (krew cukier etc) bo jest sportowym świrem odradzam mu stąd dwa pytania czy biorąc dzień przed
Czy badania mogą wykryć że brał z czego mogą być potem konsekwencje (tego się boi)
Czy branie może mu podwyższyć wyniki m.in cukru przez co będą sfałszowane (przez co mu odradzam)
  • 12
  • Odpowiedz
@billuscher: https://hyperreal.info/info/lsd-25-skutki-zagrozenia-mity
to mu wyślij

W Stanach niektóre firmy przed przyjęciem pracownika wymagają poddania się testowi na narkotyki w moczu. W Polsce nie ma jeszcze takich zwyczajów, ale poniższe informacje zawsze mogą się przydać.


Najczęściej stosowanym testem jest EMIT (Enzyme Multiplied Immunassay Test), który nie wykrywa LSD (a także Ekstazy, psylocybiny itp.). Czasami (zawsze w przypadku pozytywnego wyniku EMIT) stosowana jest metoda GC/MS (chromatografia gazowa / spektrografia masowa), która jest o
  • Odpowiedz
chyba podnosi cukier


@billuscher: raczej nie
no ale skoro się boi to niech zje w następny weekend, tak to się będzie przez całą podróż stresował że coś wykryje i badtrip murowany, nie warto
  • Odpowiedz
  • 1
@japantown: O dzięki chyba nawet normalne testy nie wykrywają, jedynie amfetaminy marihuanę i opiaty bo łatwiej
@Y4b4d4b4doo @japantown co do cukru nie wiem czy jakoś może nie podnosić niektórych parametrów właśnie, serotonina działa w różnych obszarach więc chyba ma jakiś wpływ na poziom z tym bad tripem też racja
  • Odpowiedz
@billuscher: nic nie wykryjąxD

Przecież są konkretne badania pod konkretne „parametry” chyba, ze robi sobie przy okazji test na obecność narkotykówxD

Znajomy ma paranoje^^

Ale lepiej wziąć kwasa po żeby nie zakrzywić jakichś parametrów i przy okazji nie myśleć na tripie:

O Boże o #!$%@? jutro muszę być ogarnięty Bo badania a #!$%@? ciagle trzymaXD
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek @billuscher
Po LSD? #!$%@? do dupy xd
Ja byłem kiedyś na morfologi rano, dzień po piciu izopropanolu (klepie lepiej niż etanol hehe) waląc przy tym kryształ co kilka dni i wszystko igła, nereczki wątroba. Tylko ketonów trochę w moczu ale po alko to normalne
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz