Wpis z mikrobloga

- Bulwersuj się na zawodnika na konferencji że rozpowiada że twoja osoba ma gowno do gadania w federacji bo to niby nie prawda

Niedługo potem
- Brak twojego podpisu i stanowiska na oficjalnych oświadczeniach federacji dotyczącej jednej z największych afer w Internecie gdzie zresztą jesteś tam medialna „twarzą”

I to ja jestem #!$%@??
#famemma
Pobierz michal36272 - - Bulwersuj się na zawodnika na konferencji że rozpowiada że twoja osob...
źródło: IMG_3001
  • 10
@michal36272: @Zly_On no dobra ale w sumie, czemu tak jest? Czemu to tylko marionetki a tych dwóch łysych ma faktyczną władze? Co to ma być że niby to gola wszystko ogarnął, ale jeśli chodzi o udziały to nie ma najwięcej, on oddał władze w spółce czy inaczej nie dostałby pieniędzy na start? Skąd tamci mieli środki na pokrycie tego?
@FoorX: plus ich udziały sa więcej warte po 1500.
Ciekawe czy boxdelowi wypłacili udziały które miał. Ciekawe czy na rękę pasternakowi i rozparze było żeby go #!$%@?ć nie tylko że względów finansowych, ale też żeby więcej mieć dla siebie, więc go odstrzelili partnerzy biznesowi i jak najbardziej by chcieli czegoś takiego użyć aby na tym skorzystać, nawet jakby to było coś jeszcze mniejszego niż to co wypłynęło na boxdela
@interpenetrate: Często tak jest, że osoby pracują za ochłapy. Znam dwie osoby które klepały biedę (Jeden w wieku 30 lat żył u rodziców bez pracy, a drugi się utrzymywał za hajs dziewczyny) i mieli pomysł na biznes. Wiadomo, brak hajsu więc szukali inwestora. Znalezli inwestora ale byli tak zdesperowani brakiem gotówki, że zgodzili się na podział 20/80. 20% dla nich, 80% dla inwestora. Typ leżał brzuchem do góry, a oni pracowali
@interpenetrate: ale Ty #!$%@? w duchy też wierzysz i świętego Mikołaja w Laponii?

Co wszystko Gola ogarnął? Gowno ogarnął oprócz tego że wpadł na pomysł, który swoją drogą nie był jego pomysłem, bo sam ogolił się na łyso i bral udział w walce paralityków w jego wykonaniu wraz z bonusem BGC, którzy sprzedali galę bo nikt inny na zbiegowisko nonameowych klepaczy by nie przyszedł. Zauważył że ludzie lubią walki pajaców z