Wpis z mikrobloga

W chwilach wolnych od pracy moim hobby jest lego a w chwilach wolnych od hobby mam jeszcze jedno hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż to bardziej takie rodzinne hobby, kiedyś ojciec już nie będzie miał siły i sam będę musiał ten interes dźwigać.

Dzisiejszy montaż w kościele, tym razem archaniołowie.

#sztuka #witraz i zawołam jeszcze @szklo-na-warsztacie bo to też ich branża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Semigod - W chwilach wolnych od pracy moim hobby jest lego a w chwilach wolnych od ho...
źródło: temp_file7331059908506386612
  • 24
@kujwdubie no właśnie widzisz to ciekawe.

Ja osobiście z kościołem mam wspólnego tyle, że robię do nich czasami witraże ale prywatnie jestem ateistą. Ale generalnie mam wiedzę z dziedziny zarówno sztuki sakralnej, architektury jak i siłą rzeczy muszę mieć wiedzę z zakresu ewangelii itp.

I o ile faktycznie Uriel nie jest w rzymskokatolickim kościele uznawany za św to ksiądz sobie wyraźnie takiego zażyczył w gronie pozostałych i mi osobiście to nie przeszkadza,
@Semigod: zarazz czyli to budynek parafii rzymsko-katolickiej? :D nawet nie chodzi o to że nie jest uznawany za św. On wogole nie jest wymieniany (jak wcześniej pisałem) w piśmie świętym który uznaje Watykan :D