Wpis z mikrobloga

Za kulisami kampanii która zajmuje teraz temat numer jeden. PiS najprawdopodobniej podsunął im papier którego nie chcieli podpisać, stąd dymisja. PiS coś szykuje. Otwiera się drugi poważny konflikt, USA zwraca się w stronę Izraela, i już z pewnością nie będzie takiego amerykańskiego wsparcia, w konflikcie Ukraina - Rosja, lub wsparcia może już nie być prawie wcale. Polska jest aktualnie w bardzo niekorzystnej sytuacji. Może PiS zechce nas wrzucić konflikt na wschodzie by uzupełnić braki po pomocy USA ? Może PiS szykuje stan wojenny ? Może przymusowa mobilizacja wojskowa po wyborach ? Możliwości jest dużo.

Na pewno nie chodzi tu o kłamstwa PiS w kampanii czy salutowanie misiewiczom, gdyby o to chodziło, odeszli by już dawno. Tu idzie w poważne zakulisowe decyzje dotyczące państwa Polskiego.

#polska #wojsko #wojskopolskie #bekazpisu #nwo
toniemojekonto1 - Za kulisami kampanii która zajmuje teraz temat numer jeden. PiS naj...

źródło: Dymisje

Pobierz
  • 26
zemsta na zimno, a po wyborach można wrócić


@AdamMechanik: Jeden z nich (gen Piotrowski) na pewno nie wróci bo będzie miał sprawę w sądzie wojskowym. Składanie fałszywych meldunków to w wojsku poważne przestępstwo. Grozi mu za to degradacja.
jakbyś ty był na ich miejscu i miał dość tego partactwa to kiedy byś odszedł?

termin idealny, żeby spadło poparcie

zemsta na zimno, a po wyborach można wrócić


@AdamMechanik: Tak to może wyglądać tylko na pierwszy rzut oka. Poparcia przecież to nie zmieni. Bowiem wyborcy PiSu to przecież widzowie propagandowej TVP, zwolennicy socjalu, a to, że odszedł "jakiś tam" dla nich generał, przejdzie bez żadnego zainteresowania i moim zdaniem nie wpłynie
Przecież on złożył prawidłowe meldunki, to Błaszczak manipulował datami i godzinami.


@Rocky_Zuma_Skye:A jakieś dowody tych twierdzeń, których jesteś taki pewien dostanę? Nie wiem, np. słowa samego zainteresowanego czyli gen. Piotrowskiego?
@Thorkill: Powiem Ci, tym co dzieje się w WP trochę się interesuje, nie jakoś bardzo, ale myślę, że jestem całkiem na bieżąco, jednak nigdy nie słyszałem, żeby Piotrowskiego podano do sądu wojskowego. Masz jakieś źródła? Bo ja nie mogę nic znaleźć
@Rocky_Zuma_Skye: Na razie jedyna brednia w tym wpisie to jest to::

Przecież on złożył prawidłowe meldunki, to Błaszczak manipulował datami i godzinami.

Wciąż nie dostałem od ciebie nic na ten temat "specu".
@toniemojekonto1: Wszyscy panikują i wymyślają powody, prawdopodobnie najprostszym wytłumaczeniem jest zmiana zasad w wyliczaniu emerytur w policji/wojsku i innych służbach mundurowych, mianowicie od przyszłego roku nowa emerytura będzie im wyliczana wyłącznie po wliczeniu podstawowej pensji a nie jak dotychczas łącznie z dodatkami za stopień etc. itd.

znam sporo mundurowych którzy w teraz odchodzą na emeryturę, bo za rok dostaną już niższą emeryturę niż teraz.