Wpis z mikrobloga

Hamas morduje prawie 300 cywilów na festiwalu muzycznym - słuszne oburzenie społeczne, jest to obrzydliwa, nieakceptowalna zbrodnia w jakiejkolwiek cywilizacji zachodniej

Izrael stosując nazistowską retorykę o podludziach i odpowiedzialność zbiorową w odpowiedzi odcina 2 miliony ludzi od elektryczności, wody, żywności, lekarstw, co doprowadzi do niewyobrażalnej katastrofy humanitarnej a skala zabitych w wyniku tego działania będzie parędziesiąt razy wyższa niż podczas zbrodni Hamasu na festiwalowiczach - słuszna odpowiedź, "a co mieli zrobić", trzeba było nie atakować xD

Nie wiem ku*wa co mieli zrobić, ale odcinanie setek tysięcy dzieci czy starców od podstawowych potrzeb jest przeobrzydliwe i na coś takiego również nie powinno być zgody

#izrael #palestyna #wojna
JanuszKarierowicz - Hamas morduje prawie 300 cywilów na festiwalu muzycznym - słuszne...

źródło: Israeli-soldiers-and-Hamas

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LazyInitializationException: ale ja nie chcę w moim domu kogokolwiek, pragnę tylko zwrócić uwagę na niewyobrażalną zbrodnię którą właśnie przeprowadza Izrael

Przypominam, że Hamas nawołuje do mordowania sojuszników USA, czyli Polaków też xD


Ale mordo ja to wiem, życzę terrorystom z Hamasu dwóch kulek między oczy od IDFu i wszystkim radykałom stamtąd również, ale tam masz nie tylko Hamas, zagłodzenie cywilów, dzieci, kobiet, mężczyzn którzy nie chcą się bawić w żadne
  • Odpowiedz
@Dejwi996:

z terroryzmem nie da się wygrać jeżeli "zwykli" ludzie będą ich popierać/akceptować


Wcale takie działania Izraela nie doprowadzą do jeszcze większej radykalizacji Palestyny i wzrostu poparcia dla Hamasu, wcale mordo xD
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: Hamas od 70 lat testował sobie i opracował działania wewnatrz systemu w którym może sobie istnieć na wieki. Zajebią sobie ludzi, wyslą rakiety, a potem do tuneli cyk, i siedzą, a Żydzi jeszcze dodatkowo jak bombarduja to ostrzegają słynnym "pukaniem w dach".

Przez 70 lat opracowałbyś sobie bezbłędnie jak poruszać się w tym systemie i jak przeprowadzać akcje tak aby ten system wykorzystać przeciwko Izraelowi. Izrael nie robiąc nic
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: konflikt nie trwa od roku więc ostatnie zdarzenia nic nie zmieniają w sprawie, gdy państwa arabskie miały teoretyczną przewagę próbowały zniszczyć państwo Izrael dzisiaj rolę się odwróciły. Ktoś musi definitywnie ponieść klęskę aby w regionie zapanował względny spokój.
  • Odpowiedz
Wcale takie działania Izraela nie doprowadzą do jeszcze większej radykalizacji Palestyny i wzrostu poparcia dla Hamasu, wcale mordo xD


@JanuszKarierowicz: pamiętasz z historii akcję Wisła? Jedyny sposób na wygranie z partyzantką na danym terenie to "zniknięcie" ludności cywilnej. I chyba Izrael do tego dąży, tylko nie tak humanitarnie jak nasi przodkowie...
  • Odpowiedz
@Varin: PRZEDEWSZYSTKIM musisz pamiętać iż to żydzi od 1900 roku masowo zaczęli tam zjeżdżać przez nikogo nie zapraszani, na ziemię które zajęte były przez dziadków dzisiejszych palestyńczyków.
  • Odpowiedz
to trzeba było ich wyprosić, a nie sprzedawać ziemię


@Rorschak: no popatrz na całym świecie są ludzie którzy gdy ktoś płaci więcej to sprzedają temu co płaci więcej a nie temu co płaci mniej.
  • Odpowiedz
z terroryzmem nie da się wygrać jeżeli "zwykli" ludzie będą ich popierać/akceptować


@Dejwi996: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Dlatego za każdym razem gdy ktoś wspomniał o tym że napływ muzułmanów do Europy spowoduje wzrost zamachów to był wyzywany od islamofobów?
  • Odpowiedz