Wpis z mikrobloga

Jestem ex wyborcą lewicy, teraz zagłosuje na KO i pragnę podziękować Platformie za zniesienie obowiązkowego wojska. Dzięki Platformie miliony polskich mężczyzn mogło decydować o to w jaki sposób wchodzi w dorosłość - nikt nie musiał tracić czasu na studia, które mu się nie podobały żeby nie trafić do tej patologii. To zmieniło też mentalnie polskich mężczyzn, którzy stali się bardziej wyzwoleni i w dużej mierze zrozumieli, że mają prawo do decydowania o tym jacy chcą być i jak ma wyglądać ich życie. Po prostu platforma uratowała kilka milionów młodych mężczyzn. #wojsko #wybory #bekazprawakow #polityka
  • 17
  • Odpowiedz
  • 37
@jerzs: Gdzie wady? Człowiek inteligenty wie, że nie ma prawa nikomu decydować jaki ma być, a skoro w tej wersji ludzie są bardziej szczęśliwi i są bliżsi swojej naturze to spoko - ja popieram prawa osób LGBT więc tym bardziej mi to nie przeszkadza
  • Odpowiedz
@jerzs: Owszem zmieniło, ale tylko tych co tak chcieli. Kto miał zostać prawdziwym facetem ten został, wcale nie trzeba iść do wojska by być samcem alfa. A jak ktoś stał się pedałem to nie dlatego że nie było wojska, tylko takie ma preferencje. Wojsko by nic nie zmieniło w przypadku takich osób
  • Odpowiedz
  • 15
@Rakky: dla mnie szokiem jest że w 2023 roku ktokolwiek mówi o "prawdziwej męskości" i w ogóle uważa że aparat państwowy (wojsko) służy zmianie czyjejś natury - sory ale to zajeżdża związkiem sowieckim, PRLem i innymi dyktaturami, współczuję.
  • Odpowiedz
@Rakky: Wojsko pozwala właśnie na skuteczne leczenie homosiów - jest wiele potwierdzonych przypadków wyleczenia homoseksualizmu przez tzw. falę. Przyszedł w ciasnych legginsach uciskających jaja i z sojowym latte w ręku, a wyszedł na człowieka w mundurze, normalnych spodniach i z jajami. Ci słabsi po drodze może i odpadli, ale selekcja naturalna musi zrobić swoją robotę - taka natura.
  • Odpowiedz
  • 13
@IronBB: co XD homoseksualność to nie choroba, jeśli to by było choroby leczy się w szpitalu i dostaje się rentę. Jeśli założymy że homoseksualność to choroba to trzeba tym ludziom współczuć, dać rentę i wizytę w szpitalu. Nie wiedziałem że na wykopie jest aż tyle niedouczonych, zacofanych prymitywów, mamy XXI wiek
  • Odpowiedz
  • 9
@IronBB: Homoseksualność jest tak samo choroba jak bycie leworęcznym. WHO zagłosowało tak jak zagłosowało w wyniku badań - ale wiadomo że randomowy wykopek jest lepszy i mądrzejszy niż grono ekspertów w danej dziedzinie.
  • Odpowiedz
@Mavelleyn: Jeśli wyniki badań były takie oczywiste i jednoznaczne to przecież powinno być to przeprowadzone w standardowej procedurze, jak w przypadku innych chorób. Tutaj jak widać nie zostało to udowodnione skoro lobby homoseksualne musiało wspomagać się głosowaniem. To co? Czekamy na lobby schizofreników z dużymi wpływami i kasą aż sobie zagłosują, że nie są chorzy? A może osoby chore na Alzheimera też sobie zagłosują? WHO to kasa misiu, kasa i duuuże
  • Odpowiedz
@Mavelleyn: żałosną ironią losu jest, że teraz gro polskich młodych mężczyzn głosuje na konfederację która chce nie tylko przywrócić służbę, co również wyprowadzić Polskę z Unii oraz Nato czyli nas skazać na los Ukrainy i ukraińskich mężczyzn
  • Odpowiedz
  • 9
@siepan: to co pokazują niektórzy to zwykły brak poczucia własnej wartości, który chcą zbudować na poniżaniu innych lub obrażaniu ludzi (np gejów) za rzeczy na które nikt nie ma wpływu. Normalny człowiek buduje poczucie własnej wartości np na uczeniu się nowych rzeczy, rozwijaniu się czy cokolwiek takiego. Buce i prymitywy budują swoje ego na poczuciu bycia lepszym od innych - wiadomo że taki jeden czy drugi buc poczuje się lepiej gdy
  • Odpowiedz
@Mavelleyn Plot twist
PO zniosła pobór bo NATO kazało nam dostosować swój system szkolenia i dowodzenia do swoich standardów a jak nie to wypad.

Także nawet jakby rządziła wtedy ciocia Stasia z klanu to i tak pobór byłby zniesiony żeby polskie wojsko działało jak armię zachodnie a nie jak układ warszawski.
  • Odpowiedz
polskich młodych mężczyzn głosuje na konfederację


@siepan: uogólniając, młodzi mężczyźni to debile napędzani hormonami, natury nie oszukasz
  • Odpowiedz