Wpis z mikrobloga

Nie no jak oglądam powtórki debaty to wypowiedzi Tuska są tak infantylne że w żołądku mi się przewraca. Nie wiem kto to kupuje. #!$%@?ąc od poglądów to Morawiecki wyszedł lepiej. Może miał pytania. Nie wiem ale wyszedł lepiej. Teraz widzicie ile warte jest to nakręcanie się na wypoku jaki to Donaldunio cudowny jest w debatach bo tam kaczora rozwalił prawie 20 lat temu. Gówno w papierku po cukierku; król jest nagi. Miał być na 1 miejscu a był na ostatnim. Infantylizmu dodaje ciągle wzywanie Kaczyńskiego do debaty. Po dzisiejszym występie nie ma pewności kto wygrałby to starcie Kaczyński czy Tusk. Cieszę się że ta debata wylała trochę zimnej wody na was. Tak samo będzie po wyborach. Kiedy okaże się że to całe PO nie jest tak cudowne. Pod znakiem zapytania jest program zbrojeniowy, elektrownie jądrowe, imigranci z Lampedusy
#polityka #debata #tusk #bekazpisu #bekazpo
  • 3
@dzbanzyciowy: Akurat w tej debacie tuska z kaczyńskim z 2007 r to kaczyński nawet nie miał okazji przedstawić swoich argumentów, bo tusk #!$%@?ł glupoty w jakiej to on biedzie sie wychował i wie co to ciężka praca xD i tak oglądałem to i nie, nie zaorał kaczyńskiego. Juz tusk pokazal swoje rządy, byla bieda wtedy w kraju i to że chłop miał w życiu ciężko to nie znaczy, że cały naród