Wpis z mikrobloga

@hipeq69: Nie mam jeszcze końcowych ustawień, jak gram to jeszcze coś cały czas zmieniam ale jest super miodnie.

@PieceOfShit Na kierce z symulacji tylko Assetto Corsa Competizione a tak to wiadomo Dirt Rally 2, F1, Motorsporty i Horizony, Wreckfest itp.

Ale tu nie chodzi o to, że twierdzę, że jest super symulacyjnie.
Zresztą pooglądaj i poczytaj "fahofcuf", ludzie, którzy zęby zjedli na symulatorach i każdy nawija coś innego, są tacy co
@rbbxx: pytam bo o ile FM7 na padziku jest super, to na kierze się zawiodłem. Oglądałem tylko reckę Arhona, gdzie dość chłodno ocenia, dlatego zdziwiłem się twoim wpisem, bo sam nie chcę się nahajpować. Gra oczywiście już pobrana i czeka na północ
Oglądałem tylko reckę Arhona, gdzie dość chłodno ocenia, dlatego zdziwiłem się twoim wpisem, bo sam nie chcę się nahajpować.


@PieceOfShit: Jeśli mamy na myśli tego samego gościa to obejrzałem na szybko i on nie narzeka na model jazdy ani na padzie, ani tym bardziej na kierownicy, bo na niej raczej nie grał ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
Słyszę, że narzeka na optymalizację na PC, niby ubogą zawartość,
@rbbxx: jak będziesz miał chwilę i ochotę to śmiało podziel się ustawieniami na jakich jeździ Ci się tak dobrze :) Chętnie sobie obczaję co i jak :)
@rbbxx: odpalilem na domyslnych t150rs bez shiftera (automat) i jako casul musze przyznac ze jest wysmienicie.

chcesz powiedziec ze po tweakowaniu ustawien bedzie jeszcze lepiej? tzn. co dokladnie?
@Beeercik: Nie grałem.

@Julek85: Może na t150 działało to "fabrycznie" dobrze ale na TX była taka tragedia, że nie dało się kręcić kołem. Jakbym tirem bez wspomagania próbował jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Było fatalnie ale po ustawieniu pod siebie jest perfekto.
Wczoraj pograłem na padzie i też jeździ się świetnie.
Gierka ma jeszcze swoje problemy tu i tam (zwłaszcza na PC) ale model jazdy powinien