Wpis z mikrobloga

2 razy Malta i raz Hiszpania, nie jest źle, produkcja miała budżet. Wyszło tak, że strach ich było puścić tak daleko. Kierowca rajdowy rozpitalał lusterka i inne auta, po czym uciekał nawet nie wychodząc z auta. Wcześniej szukając pokoju też z trudem ze swoją młodszą, ale chyba bardziej doświadczoną życiowo wybranką serca miał problem. Jak te piętra źle oznaczyli, jak oni mogli. XXL stwierdził, że nie ma pokoju trudno trzeba siedzieć na murku pod hotelem i pić coca-colę, pomysł, aby coś zwiedzić np., po co, pójść do jakiejś kawiarni, po co?, zjeść obiad, po co? Choć łączy ich ta ezoteryka. Jest nadzieja! Para nr 3 z telefonem co pokazywał im jak dojść + z farmaceutą na pokładzie co powinien mieć z założenia kilka punktów IQ więcej niż wybranka wybierali złą stronę, idąc w kierunku sklepu. Oni mają ze sobą żyć, gadać, jeść obiad, kupować żarcie w pobliskiej Biedrze, a w takiej prostej sytuacji jak wspólna kolonia w hotelu w Europie oblewają egzamin z życia. Normalnie produkcjo, następnym razem, Zakopane, Białka Tatrzańska, Sopot, będzie taniej, może się na Krupówkach czy na Monciaku pary z telefonem nie pogubią kierunku lub nie poniszczą lokalsom aut;) Aptekarz w małżeństwie to przypomina mi tego gościa: https://www.youtube.com/watch?v=x7cNQqIgVTg, mam żonę, no nie wiem, czy ją chce czy nie chcę, bo tak ogólnie to ją mam, to dobrze, a z drugiej nie leży mi ona, to chyba nie, ale tak z 3 strony to może dobrze, że ją mam hehe Szczerze uczestnik pseudonim Kubica to chyba polską komedią o tym, że trzeba leczyć trądzik się zafascynował i leczy, z niedoszłą top model, na tym wyjeździe wszedł na 3 stopień wtajemniczenia-mizianie po uszku;) Dodatkowo zastanawiam się czy XXL nie jest fanem kebabów, chciał do Turcji, trafił tam gdzie nie chciał i stąd za karę postanowił zamęczyć wybrankę siedzeniem na murku;)
#slubodpierwszegowejrzenia#
  • 10
@Squirell_: @Sylwiusz89: fajna para? Ja jakoś negatywnie zapamiętałam, jak Larła bez skrupułów głupio wyśmiewała tego nieporadnego Maćka. Mogła to bardziej z klasą jednak ogarnąć.
Coś tam kojarzyłem, że już komentowałeś, gdzie pisałem. Nie chcesz, nie czytaj. Chyba proste. Nieporadny Maciek, brat/kuzyn czy sam we własnej osobie? Jak Laura jedna z fajniejszych dziewczyn w programie wg. znaffcy nie ma klasy to wierz mi, że nie rozumiesz czym jest klasa. Szczerze to
@Squirell_: To po chu kolejny raz komentujesz post, a później o jakiś meliskach piszesz itd? Przykleiłem, bo coś mi już pisałeś, wtedy na te bez sensu wypociny nie odpisałem, ale teraz chciałem dać szansę dyskusji, ale nie idzie dobrze taka sztuka wielmożnemu panu;)
@Bumelante: Ogólnie to chodzi o Karola, że spoko typ. Trafił źle. Laura i Maciek mega niedopasowani. 99 % kobiet obgaduje facetów, z którymi jest. Sam pamiętam jak moja ciotka co z mężem licząc jakieś tam chodzenie jest z 30 lat, z 27 lat po ślubie, przychodziła do mojej matki i go obgadywała. Taka natura. Laura nie była jakaś super subtelna, ale pamiętam, że ojciec Maćka bardziej ogarnięty niż on. Maciek pasowałby
@Sylwiusz89 z tym siedzeniem na murku to mogło być tak, że trafili akurat na sjeste, a wtedy kawiarnie, restauracje itp. Mają przerwę. Mój kolega, który kiedyś pojechał do Włoch miał podobnie, że nie miał gdzie przeczekać, bo wszystko pozamykane. Specem nie jestem, ale mogło tak być.
@LutraNoir: Też tak może być. Najbardziej Kubica się popisał. Nie powinien wsiadać do tego auta jako kierowca. Jechał tak niepewnie, że cud, że kogoś z przejścia nie ściągnął. Bohater się znalazł. Są taxi, jest autobus miejski, jest pewnie jakiś uber/bolt, a on raczej w normalnych warunkach źle jeździ. Nie widzi totalnie odległości, nie ma wyczucia przestrzennego, a o tej jeździe opowiadał jakby na jednym torze F1 objechał Hamiltona i Alonso;)