Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak u was na Podlasiu, ale napiszę wam jak było w czasach gdy byłem nastolatkiem, bo niektórzy tu chcą "bronić" Boxdela. Ja, że już jestem "stary koń" to napiszę jak to było 20 lat temu.
Akceptowalna społecznie różnica wieku w przedziale 0-20 było
A) rówieśnictwo, rok, dwa lata różnicy
B) na trzy lata różnicy wieku znajomi patrzyliby krzywym okiem
......
C) cztery lata różnicy, że co?

Jakieś komunikowanie i pisanie sprośnym wiadomości dorosłego 20-latka do 14-letniej gówniary to jakiś kosmos i nie ma tu żadnego usprawiedliwienia. Nie wiem, jakie inne czasy mogły być 10 lat później. Widocznie coś musiało się pomieszać w głowie gimbusom od tego internetu.
#danielmagical #wardega #wataha #famemma #pandoragate #spotlight #konopsky #konopskyy
  • 28
@Cztero0404 Pomyśleć, że mając lat 17 nie interesowałem się 14 letnia siostra mojego dobrego kolegi i sąsiada (bo była dla mnie za młoda), a 20 letni typo pisał do czternastki.

Inna sprawa lata później, jak siostra sąsiada miała 18 lat, a ja 21 xD
@Cztero0404 No te relacje damska-męskie w młodych latach takie były. Taki umysł grupowy xD Dziewczyny się mogły Tobą nie interesować, chyba że akurat jednej wpadłeś w oko i wtedy nagle reszta zaczynała na Ciebie patrzeć przychylniej xd
@NoweWytyczne: Tak szczerze, jeśli miałbym o czymś wspomnieć. To chyba dla mnie najbardziej i to już nie zabawne a śmieszne po prostu jest to kiedy po latach wiedzę jakąś dziewczynę która dała mi kosza nie wiem gdzieś może się ze mnie śmiała widzącą, że mi wyszło w życiu chociażby po samochodzie. Ten wzrok którym chciałby powiedzieć cześć, ale idą z chłopakiem XD nie wiem wstydzą się lub wiedzą, że z drugiej