Wpis z mikrobloga

@wyjatkowy_szmaciarz: do bogola 8-10k mi daleko, ale od Gloviarzy/Pyszniaków/Uberowców zarabiam trochę więcej, i powiem Ci, że ja ich podziwiam, i szanuję bardzo. Mega ciężka fizyczna praca, IMO to oni większy wysiłek mają niż chłopy na budowie, czy magazynach, bo w każdych warunkach jeżdżą, nierzadko robiąc takie dystanse jakich ja na rowerze nie przejechałem nigdy, potężni ludzie (òóˇ)
@wyjatkowy_szmaciarz: dysproporcja moich zarobków względem tych 8k jest podobna, jak tych co zarabiają 8k względem pensji dostawców. I powiem Ci ze absolutnie nie masz się czego wstydzić. Bardziej wkurzaja mnie typy co maja 8k i sie zachowuja jak bogole. Często mam nadzieje ze właśnie ludzie z takimi zawodami znajdą swoje miejsce w przyszłości z którego będą zadowoleni. Trzymam za Ciebie kciuki
@wyjatkowy_szmaciarz: trąbię na nich żeby jechali szybciej i cieplejszą pizzę dowieźli ( ͡ ͜ʖ ͡)
a tak na serio, to zawsze staram się miło traktować jak się pojawią, czasem jakiś napiwek, a na ulicy to zupełnie obojętnie
no chyba ze zaczyna odwalać jakieś dzikie uje muje typu wjechanie na chodnik zeby ominąć 3 auta które stoją na światłach xD