Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony Mieszkaj w cholernym zameczku z czerwonej cegły, bądź pomidorowym potentatem. Upchnij trzech obcych dla siebie gości w jednym pokoju, kup dla nich najtańsze marketowe łóżka z listewek z cienkimi materacykami, postaw trzy ikeowskie drążki na wieszaki. I nie myśl ani przez chwilę, jak to będzie wyglądać w ogólnopolskiej tv. Bo o komforcie gości to wiadomo, że nie pomyślisz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 22
@jedna_odpowiedz: Kiedys po którejś edycji jakiś uczestnik się wypowiadał, że jeśli się ma możliwość zapewnić łóżka to ok, ale jeśli nie to oni zapewniają, żeby nie narażać na zbędne koszta. Przywożą a potem zabierają.
@jedna_odpowiedz:

Byłem w wielu całkiem dużych domach i w żadnym nie było trzech nadprogramowych łóżek. Czasem się zdarzało, że ktoś posiadał tak zwany pokój gościnny i tam było jedno łóżko, a do tego zazwyczaj była też kanapa w salonie (nieużywana na co dzień jako miejsce do spania). Jak już ktoś przenocowywał większą ilość osób to wyjmowano materace/śpiwory/koce.

Trzy dodatkowe łóżka mogą mieć w zasadzie tylko rolnicy prowadzący agroturystykę (tak jak chociażby
@abandon: przecież ta jej chałupa ma z 400 m2, w pomieszczeniach muszą być różne meble. No ale może to ja jakaś inna jestem, bo bym moim gościom kupiła normalne, porządne łózka z porządnymi materacami. Zwłaszcza, gdybym na przygotowania miała prawie rok i gdybym wiedziała, że cała Polska będzie mnie oceniać po tym, co im zapewnię u siebie w domu. Na pewno bym nie poszła w najbardziej bidacką wersję trzech drążków i
@jedna_odpowiedz:

No i co byś potem z tymi łóżkami zrobiła po zakończeniu nagrań? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pamiętaj też, że łóżka kandydatów pokazywane są w programie tylko w jednym-dwóch odcinkach, no i nie każdy kandydat spędza w programie pełne pięć dni i nocy.
@myidioci: no ale 4 pokoje na 5 osób to ciasnota, a ty to porównujesz do zamku malborskiego z bóg wie iloma "komnatami"? A kasą zarządzam rewelacyjnie, dzięki za troskę. Uważam jednak, że moją chatę w ogólnopolskiej TV pokażą jeden jedyny raz w ciągu całego mojego życia, więc zrobiłabym co mogę, żeby wypadła dobrze. Mamy po prostu inne priorytety. Ty patrzysz oszczędnościowo (nie opyla się trzem gościom na 5 dni), ja komfortowo
@jedna_odpowiedz widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Przeciętne mieszkania mają w Polsce 50 m2 i 2 pokoje. Ty pierdzielisz, że 4 pokoje to za mało na 5. Pozdrawiam
Tak rewelacyjnie zarządzasz ze #!$%@? 10 k x 3 na łóżka na 3 dni. Topowo zostań mentorka. Czekam aż twój dom w tv pokażą.