Wpis z mikrobloga

Witam Mirki!
Szukam nowego telefonu dla mamy do około 1000zł. Myślę nad tymi modelami:
- Motorola moto G72
- Oppo A78
- Xiaomi redmi note 12 4G
Co polecacie w tych pieniądzach? Jest coś godnego uwagi z samsunga, w tej kwocie?

#telefon #smartfon #android
  • 15
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: mam redmi note 10 pro i to mój ostatni od chińczyków. Reklama za reklama mimo że wyłączam w opcjach, Ja na święta coś kupie i myśle nad motorola lub nokia
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: czyli nie wyjmiesz jednak telefonu z pudełka i nie będziesz go używał jak nie zainstalujesz apki która blokuje? ahh no przecież ale reklam nie ma xD
bateria też nie jest rewelacyjna a jak wychodzi nowe mui to z 2x miałem tak że bateria do pełna i max działało z 5h dopiero po poprawkach po kilku dniach wracała do normalnego działania
  • Odpowiedz
czyli nie wyjmiesz jednak telefonu z pudełka i nie będziesz go używał jak nie zainstalujesz apki która blokuje?


@reca: to nie apka tylko nakladka tak jak MIUI. Po prostu ma wiecej ustawien i na kazdym telefonie jej uzywam bo mozna sobie fajnie spersonalizowac androida ale jak by byly natretne reklamy jak u ciebie to chyba by na niej tez byly.

Serio nie wiem jak ty ten telefon uzywasz :)
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: Osobiście używam tylko do dzwonienia,sms fb czasem wykop ebay, nawigacja 2 aplikacje z poczty i żadniej więcej apki z grami czy innymi pierdołami nie mam,
I dlatego nie polecam xiaomi, na święta będe sam szukał coś dla siebie
  • Odpowiedz
  • 0
@KwasneJablko: Dzięki za propozycje.

Jak ma się konfrontacja Motorola moto g72 vs g82? Są opinie, że nie warto dopłacać do g82.

A także jak to wygląda w przypadku Realme 9 pro vs Realme 10?
  • Odpowiedz
@reca: Mirek, to nie wina telefonu tylko miui. Sam tel. imo jest git ale trzeba wywalić syf i zainstalować normalny rom.
Do note 10 pro masz ich mnóstwo, nawet oficjalny lineage os.
Wiem, nie każdy ma ochotę czy wiedzę ale to nie są skomplikowane rzeczy. Da się bez problemu.
  • Odpowiedz