Wpis z mikrobloga

#poker #ggpoker patrzac na ten chart wyglada na to, ze nie moge wtop zwalac na pecha, flipy i coolery :) Zastanawiam sie co moge zrobic zeby przeanalizowac swoja gre. Samemu trudno znalezc co robie zle. Poki co domniemam po kilku rekach ktore tu wkleilem, ze mozliwe ze zbyt luzno stackuje sie z pozornie silnymi rekami jak overpair, sety, niskie, srednie flushe. Od paru dni trenuje tez na GTO Wizard ale poki co dalej #!$%@? z wykresem w dol :D Mozliwe, ze za bardzo tez gram fit or fold ale wkoncu to NL10 i proby jakis fancy barreli spotykaja sie z callowaniem przez niskie pary z flopa etc.

Mam jeszcze troche funduszy do przepalenia ale wykres zle rokuje wiec zastanawiam sie co moge jescxze zrobic zeby sprobowac poprawic gre. W komentarzu statsy
massh - #poker #ggpoker patrzac na ten chart wyglada na to, ze nie moge wtop zwalac n...

źródło: nl10

Pobierz
  • 10
@massh: - analizuj po sesji wszystkie rozdania w których zainwestowałeś +15bb
- oglądaj filmy od potwierdzonych dobrych graczy z PODOBNYCH limitów o ile coś takiego istnieje
- znajdź graczy z podobnych limitów aby popatrzeć wspólnie na rozdania
- zejdź limit niżej i rozważ zmniejszenie ilości stołów.
Ciężko coś wyciągnąć ze statsów. To raczej trzeba patrzeć na poszczególne rozdania żeby odnaleźć leaki. Co na pewno widać od razu to kosmiczny fold to
- znajdź graczy z podobnych limitów aby popatrzeć wspólnie na rozdania


@massh: ile czasu zajęło Ci zrobienie tylu rąk? Jeśli to w miesiąc to ja na te 4 stoły mogę popatrzeć na LIVE bez głosu i popisać z tobą przez signal w tym samym czasie. Obecnie szkole jednego młodego 2h dziennie na NL10-25. Zauważyliśmy że lepiej jest na NL 25 i tam siedzi i robi pierwszy miesiąc próbki.Mniejsza ilość stołów na
analizuj po sesji wszystkie rozdania w których zainwestowałeś +15bb


@massh: jak nie live to wrzucaj tu ręce to poprawimy twoje błędy bo równia pochyła w dół na takiej próbce to musi być coś co robisz źle. Ktoś tu ci napisał i wygląda że za szeroko grasz a ja bym chciał z miesiąc popatrzeć na to LIVE.
@plaisant: jakie za szeroko XD. Na zoomach nl10 widzę idzie 16/13 z 3betem 6.8 i do tego ogromnym foldem do 3b (89%). Przy tym dochodzi do tego bardzo duży fold do 4beta (69%). Oba te staty są tak wysokie, że mogą Cie 3 i 4betować z any two aby mieć profit i to widać w czerwonej, która przez same leaki preflop leci mega w dół. Do tego masz na zoomach nl10