Wpis z mikrobloga

Przecież wysyłają Herkulesy po co siejesz ferment?


@Aquamen: Po to żeby wysłali, nawet Bułgaria i Rumunia dały radę ewakuować swoich obywateli. A Polska? A Polski konsulat twierdzi, że jest zamknięta przestrzeń powietrzna i nic się da zrobić. I mówi to ludziom, którzy siedzą na lotnisku w Izraelu i widzą, jak Rumunii i Bułgarzy odlatują samolotami do domu.
Pobierz Sabr - >Przecież wysyłają Herkulesy po co siejesz ferment?

@Aquamen: Po to żeby wysł...
źródło: partyjny-belkot-to-nie-informacja-napis-na-murze-prl
@wstanczyk: nie lubię manipulacji zwyczajnie zielonko. Tel Aviv nie jest zagrożony, i jeśli ludzie poczekają 3-6 godzin dłużej na lotnisku na wojskowy samolot to raczej im czapka z głowy nie spadnie.

Ja wiem, że są wybory i w ogóle ale pchanie narracji, że Polska wywaliła się na polskich obywateli jest przykre i jest zwyczajnym sraniem we własne gniazdo.
@Aquamen:
Dalej mi nie odpisałeś. Gdzie we wpisie OPa jest kłamstwo?

Ja wiem, że są wybory i w ogóle ale pchanie narracji, że Polska wywaliła się na polskich obywateli jest przykre i jest zwyczajnym sraniem we własne gniazdo.


Ale tak nie piszcie bo panu kaczynskiemu bedzie smutno xD

Wiadomo, ze krytyka rządu to sranie we własnie gniazdo xD Przecież kaczynski i rau to synonim Polski Xd

@goodlife1: e ludzie wyzywający innych ludzi od idiotów sami mają po 60 IQ. Nie jesteś w stanie mnie obrazić. Za duża różnica poziomu inteligencji nas dzieli (160 IQ here)
@Aquamen: haha liczyli, że trupy później ściągną tańszym kosztem. #!$%@? PiS jak ściągał kontyngent z Afganistanu to bez pomocy USA polscy żołnierze byliby w #!$%@?