Wpis z mikrobloga

Setki polskich turystów utknęły w Izraelu, potrzebują pomocy, ściągnięcia do kraju.


A szef MSZ idzie sobie na bazar w Łodzi zakrzykiwać polityka opozycji.


@kx_keytinho: Uwaga za chwilę zmiana narracji, daję szablon do wykorzystania:

Szef MON wysyła wojskowe Herkulesy żeby zabrać garstkę turystów, którzy na własne życzenie utknęli w Izraelu.
  • Odpowiedz
  • 346
Przecież wysyłają Herkulesy po co siejesz ferment?


@Aquamen: Po to żeby wysłali, nawet Bułgaria i Rumunia dały radę ewakuować swoich obywateli. A Polska? A Polski konsulat twierdzi, że jest zamknięta przestrzeń powietrzna i nic się da zrobić. I mówi to ludziom, którzy siedzą na lotnisku w Izraelu i widzą, jak Rumunii i Bułgarzy odlatują samolotami do domu.
Sabr - >Przecież wysyłają Herkulesy po co siejesz ferment?

@Aquamen: Po to żeby wysł...

źródło: partyjny-belkot-to-nie-informacja-napis-na-murze-prl

Pobierz
  • Odpowiedz
nawet Bułgaria i Rumunia dały radę ewakuować swoich obywateli. A Polska?


@Sabr: no raczej Bułgaria to w podobnym czasie co Polska to zrobiła więc nie wiem o co spinasz. Rumunii nawet nie sprawdzam ale myślę, że tak samo po twoich próbach manipulacji.
A.....n - >nawet Bułgaria i Rumunia dały radę ewakuować swoich obywateli. A Polska? 
...

źródło: IMG_20231008_132908

Pobierz
  • Odpowiedz
@wstanczyk: nie lubię manipulacji zwyczajnie zielonko. Tel Aviv nie jest zagrożony, i jeśli ludzie poczekają 3-6 godzin dłużej na lotnisku na wojskowy samolot to raczej im czapka z głowy nie spadnie.

Ja wiem, że są wybory i w ogóle ale pchanie narracji, że Polska wywaliła się na polskich obywateli jest przykre i jest zwyczajnym sraniem we własne gniazdo.
  • Odpowiedz
@Aquamen nie jest zagrożony bo tak mówisz? Zagwarantował byś osobiście, że żadna rakieta tam nie spadnie, czy po prostu tak sobie #!$%@? bez sensu?

A jedyne na kogo jest tu defekowane, to na polski rząd, ale na szczęście jesteś ty, aby własną twarza ich zasłonić i to gówno przyjąć.
  • Odpowiedz
@Aquamen:
Dalej mi nie odpisałeś. Gdzie we wpisie OPa jest kłamstwo?

Ja wiem, że są wybory i w ogóle ale pchanie narracji, że Polska wywaliła się na polskich obywateli jest przykre i jest zwyczajnym sraniem we własne gniazdo.


Ale tak nie piszcie bo panu kaczynskiemu bedzie smutno xD

Wiadomo, ze krytyka rządu to sranie we własnie gniazdo xD Przecież kaczynski i rau to synonim Polski Xd

  • Odpowiedz
@Aquamen:

Ładne zesranko xDD

Dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak na koniec przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z tego, że wygrał.
  • Odpowiedz
@Aquamen: haha liczyli, że trupy później ściągną tańszym kosztem. #!$%@? PiS jak ściągał kontyngent z Afganistanu to bez pomocy USA polscy żołnierze byliby w #!$%@?
  • Odpowiedz