Wpis z mikrobloga

Od początku wojny jakoś mi coś nie grało.
Podczas każdej wojny były konkursy dla fotografów. Z rpa to całe albumy były.
A na Ukrainie? Nie.
Wystarczył dzień walk w ziemi należącej do arabów w sztucznym tworzę nazwanym izrael i pojawiają się takie fotografie.
#wojna #ukraina #palestyna
Nie wiem jak wy, ale mi coś nie pasuje. Artystyczne zdjęcia z wojen były od zawsze. Dopiero na Ukrainie przestały się tworzyć.
#fotografia #art
GenLufa - Od początku wojny jakoś mi coś nie grało.
Podczas każdej wojny były konkurs...

źródło: SmartSelect_20231008_013437_Reddit

Pobierz
  • 24
@GenLufa o cho pchasz się w onuce, foliarstwo i antyszczepionkostwo kolego. Nie dobrze jest zadawać pytania! Od 2020 masz tylko słuchać odpowiedzi i to co będzie na oficjalnych kanałach, bo na Ukrainie znajdziesz oddziały lubiące morderców z UPA czy SS.

P. S.
Na wypoku ciągle są jakieś materiały z telegrama t.me/sztuka_wojny pełne jest ukrów banderowców piszących po polsku i zachwalających imigrację z państw islamskich do naszego kraju. Zwrócicie uwagę na czacie co
@minus273: ja widzę tylko gorące.
Ale jak wcześniej nie śledziłem wojen, to mimo wszystko, docierały do mnie fotki z Afryki itp
Artystyczne, kozackie fotografie. Ktore wygrywają konkursy. Z trupami, żałobą i skutkami wojny.
Z Ukrainy jakoś tego nie widzę. Co się zmieniło?
Gdzie jest National Geographic?
@GenLufa ogólny ban na informacje z ukr czyli tak na prawdę nie wiadomo co się dzieje. Nie wiem ile jest prawdy w tym, ale sporo ukrów miało wracać na zbiory zbóż z Polski. Nie klei się to do tego co przedstawiają media, bo najbardziej płodne ziemię są objęte teatrem walk.