Wpis z mikrobloga

nikogo to nie obchodzi


@meltdown: Ale oczywiście że obchodzi! Mam lat 40+ i nic, #!$%@?, w życiu nie zrobiło mi tak dobrze jak odstawienie tego #!$%@?. Nie myśl o tym w kategoriach czegoś z czego rezygnujesz albo odpuszczasz tylko myśl o alkoholu jako o czymś czego się pozbywasz z życia albo od czego się uwalniasz.
Ja jestem prostym chamem ze ślońska. Kożdy pije. Kożdy. Po robocie, przed robotą, na chrzest
  • Odpowiedz
  • 4
@slapdash: dzięki za motywującą odpowiedź.

Niestety zalewam alkoholem depresję, dlatego u mnie abstynencja to dopiero początek zabawy - gdy nie piję, to obrzydlistwo wychodzi na wierzch w pełnej krasie. Ale walczę, biorę leki.

Gratuluję dokonania znaczącej zmiany w życiu, Mirku!
  • Odpowiedz
@meltdown: a ja Ci powiem- cieszę się, że Ci się udaje i trzymam kciuki żeby udało Ci się całkiem odstawić alkohol :) to jest Twój prywatny sukces i trzymaj się mocno!
  • Odpowiedz
Super, dasz radę następny tydzień. Potem jeszcze jeden i jeszcze jeden. Nie musisz wytrzymać do końca życia, zawsze wytrzymaj następny tydzień i będzie dobrze! U mnie 4 lata prawie, moje życie jest nieporównywalnie lepsze. Da się wyjść z gówna
  • Odpowiedz
@meltdown: Trzymam kciuki za dalszą wytrwałość!
@slapdash Ja sama nigdy nie miałam problemów z alkoholem, ot, czasem drink na imprezie, nigdy nie piłam w domu "dla relaksu". Po zmianie diety tolerancja mi poleciała i po prostu odstawiłam całkowicie, bo nawet dwa drinki powodowały cierpienie następnego dnia. Ale dlaczego o tym opowiadam - ludzie, którzy mnie nie znali, na słowa "ja nie piję alkoholu" albo "BarkaMleczna nie pije już od
  • Odpowiedz
@meltdown: Gratuluje! Trzymaj tak dalej. Ja rzuciłem 2 lata temu i jest wyśmienicie, znajdz sobie jakas pasję jeszcze i normalnych ziomków. Kontakt z wszelkimi alkusami których miałeś w swoim otoczeniu powoli zaniknie, zarówno z ich strony, jak i z Twojej. Nie ma sensu spotykac sie z pijanymi ludzmi bo nie znajdziesz z nimi wspolnego jezyka, a sluchanie tekstow w stylu staaaary ja to Ciebie szaaaanuje, nie będzie robić już takiego
  • Odpowiedz