Wpis z mikrobloga

Nie no rozumiem że można tu być obojętnym bo Żydzi to też #!$%@?.
Ale jak można popierać tutaj Hamas i Palestyńczyków za nimi?
Dziesiątki filmików gdzie Palestyńczycy cieszą się po zamachach na losowych cywilach w Izraelu. A teraz w 6 h jak tylko udało im się wjechać do Izraela mamy nagrania z #!$%@? losowymi cywilami w samochodach, z rodziną której poderżnięto gardło w domu, to samo z na oko 10 latkiem w pokoju, paradowaniem ciała nagiej kobiety przez ulicę gdzie tłum wiwatuje xD
Wejście na telegram i tam sweet focie z zwłokami losowej kobiety i setki serduszek xD

Nienawidzę kacapow, ich mentalności, tego co robią i popierają ale jakbym zobaczył że sekundę po wjeździe do rosji wojska ukraińskie #!$%@? takie coś to moje poparcie dla Ukrainy by spadło do zera i przeszedłbym do zobojętnienia. A nie ciągle był za nimi

Przecież to absolutna dzicz, równie dobrze możecie się cieszyć jak to upa walczyła o niepodległość rozrywając ludzi końmi xD

#izrael
  • 41
  • 0
@kab_anos: dlatego nie cisnę tu na to porywanie cywilow. Bo tu trzeba by wejść w to jak ci ludzie się tam znaleźli, kiedy itd i wtedy ocenić czy to słuszne czy nie. Co innego porwać losowego typa co przejeżdżał co innego kogoś kto z pełną świadomością się tam osiedlił.

Ale poruszyłem to co robią co jest jednoznacznie złe nawet jeśli ci ludzie z pełną świadomością osiedlili się na terenie okupowanym. Każdy
@Kantar jak można popierać Hamas? Już tłumaczę. Otóż Hamas zabija Żydów co jest dobre. Pokazuje swoje zezwierzęcenie, co też zawsze na propsie. Żydzi ich zabiją co jest dobre i jak sądzę pokażą przy tym swoje zezwierzęcenie co też jest dobre. Będzie mniej i Żydów i ciapatych co jest bardzo ale to bardzo dobre.
  • 3
@zymotic: teraz to na pewno będzie. Moim zdaniem Izrael i Palestyna już dawno wpadły w samonakrecajacy się krąg nienawiści.

Żydzi widzą co oni robią z ich ludźmi jak tylko mają okazję więc ich nienawidzą atakują i gnębią co widzą Palestyńczycy więc cieszą się jak w Izraelu jebnie bomba itd.
Prawie każdy tam już się urodził w tym konflikcie i jest w sytuacji gdzie druga grupa odpala szampany jak stanie mu się
@Kantar: ja widzę, że takie komentarze jak opisujesz to margines. Częściej się pojawiają wyważone w stylu, co zasiali, to zebrali i inne oko za oko. Izrael teraz bombarduje strefę Gazy, a mają już tak to opanowane, że potrafią burzyć całe bloki. Obie strony są złe w tym kolfikcie. Czy ma znaczenie która bardziej?
serio nie mam dobrej opinii o rosjanach ale nie wyobrażam sobie żeby wioska wyszła świętować do ciała 20 letniej ukrainki


@Kantar: faktycznie, cięzko to sobie wyobrazić, bo ruskie wyłażą świętować dopiero jak wysadzą całe przedszkole z dzieciakami w środku