Wpis z mikrobloga

Nie no rozumiem że można tu być obojętnym bo Żydzi to też #!$%@?.
Ale jak można popierać tutaj Hamas i Palestyńczyków za nimi?
Dziesiątki filmików gdzie Palestyńczycy cieszą się po zamachach na losowych cywilach w Izraelu. A teraz w 6 h jak tylko udało im się wjechać do Izraela mamy nagrania z #!$%@? losowymi cywilami w samochodach, z rodziną której poderżnięto gardło w domu, to samo z na oko 10 latkiem w pokoju, paradowaniem ciała nagiej kobiety przez ulicę gdzie tłum wiwatuje xD
Wejście na telegram i tam sweet focie z zwłokami losowej kobiety i setki serduszek xD

Nienawidzę kacapow, ich mentalności, tego co robią i popierają ale jakbym zobaczył że sekundę po wjeździe do rosji wojska ukraińskie #!$%@? takie coś to moje poparcie dla Ukrainy by spadło do zera i przeszedłbym do zobojętnienia. A nie ciągle był za nimi

Przecież to absolutna dzicz, równie dobrze możecie się cieszyć jak to upa walczyła o niepodległość rozrywając ludzi końmi xD

#izrael
  • 37
@siurasek kolejny temat masz napisać skąd wziąłeś ten argument "a jak żydzi mordowali Palestyńczyków to już było ok?" a) z dupy b) źle przeczytałeś mój wpis c) zacytować gdzie tak napisałem/zasugreowałem

@fornson23: poczytaj o początkach państwa Izrael w 1948 roku. To może zrozumiesz.
@Kantar: gdzie masz te filimiki ze zbrodniami Hammasu? Ja tylko te kobiete widziałem co ja na pickupie wozili, ale to na Twitterze było. Wszyscy o tym mówią, ale nie wiem gdzie to można zobaczyc
  • 0
@looki: combat footage na reddit tylko usuwa administracja reddita więc sortuj po nowych, sog_national na insta, 9gag tag israel po najnowszych, twitter/x po najnowszych pod tagiem israel

Te najbardziej #!$%@? jak rodzina z poderzniętymi gardłami w schronie to stronka NMA, MNA czy coś takiego u góry ma hasło strony "watch before its deleted" i na twitterze ale też usuwają
Pobierz Kantar - @looki:  combat footage na reddit tylko usuwa administracja reddita więc sor...
źródło: bruh
@Kantar: Skoro masz telegrama, to pewnie wiesz co czasem Ukraińcy potrafili robić ruskim, co prawda żołnierzom, ale ciągle - i wcale ich za to nie oceniamy negatywnie.

Okupant nie ma praw poza prawem do śmierci.
  • 0
@Phallusimpudicus: no to troszkę różnica co nie. Jakbym zobaczył filmik z krymu jak #!$%@?ą cegłą glowę rosyjskiej starej babie to bym to ocenił negatywnie.

Już takie łatwe przyzwalanie na zabijanie cywili bo to okupanci jest trochę jebnięte. Szczególnie jak łatwo można uzasadnić to że ktoś okupuje dany teren bo chyba nie ma kawałka ziemi na tej planecie o który jakaś grupa nie ma roszczeń. Więc wolę postawić twardą granicę żeby jednak