Wpis z mikrobloga

@Jakis_Leszek: Prawdopodnie tak. Chociaz próbowałem dużo narko,: kokaine, benzofurany, beta-ketony(mef metafedron, 4-cmc, 3-cmc i inne gówna), włada, mdma, kodeiny i nie pamiętam reszty xD Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie żałuję i postanawiam się poprawić, a Ciebie ojcze duchowny proszę o zbawienną pokutę i rozgrzeszenie.
Prawdopodnie tak. Chociaz próbowałem dużo narko,: kokaine, benzofurany, beta-ketony(mef metafedron, 4-cmc, 3-cmc i inne gówna), włada, mdma, kodeiny i nie pamiętam reszty xD


@wyjatkowy_szmaciarz: To chyba jednak wcale tak dużo nie próbowałeś...

Masz sporo do zaliczenia przed odejściem z tego świata, chociażby psychodeliki i dysocjanty. Wiesz bo różne som!
Może CI się po nich poprawi.

@baton967 Status tętna poproszę
@Jakis_Leszek: Ketamine brałem, dxm, #!$%@?, aviomarin + dxm, bielunia mam spróbować za rok, LSD kilkanaście razy, 4-ho-mipt(bardzo zajebiście wspominam), 15g trufli, ale nic nie zadziałały, mimo, ze 2 miechy wcześniej odstawiłem SSRI, jeszcze jakieś psychodeliki i delirianty, ale juz nie pamiętam. Jeszcze DMT chcę spróbować, bo to podobno jest król psychodeli.
wyjatkowyszmaciarz - @JakisLeszek: Ketamine brałem, dxm, #!$%@?, aviomarin + dxm, bie...

źródło: cipacz0

Pobierz
@wyjatkowy_szmaciarz: To już trochę więcej. #!$%@? też mam odhaczonegoxD

Czy jak wiem czy DMT jest, królem psychodelii... Moim zdaniem to co daje DMT, można osiągnąć bardzo dużymi dawkami innych psychodelików jak psylocyna czy LSD. W paleniu DMT na pewno ciekawym jest to, ze działa praktycznie od razu. A rzeczy widzi się tam różne.

Królową nazwałbym bardziej szałwię wieszczą, to moim zdaniem poziom wyżej niż przebicie na DMT.
a zapalenie szałwii wieszczej