Wpis z mikrobloga

Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

Dziś w bonusie - źle się dzieje w konfederacji. Tak jak Kaczyńskiemu nie mówią o tym co w Polsce się dzieje tak i Bosak nie wie jakie mają poparcie.

Lider Konfederacji Krzysztof Bosak stwierdził, że jego ugrupowanie wzrosło sondażowo "dzięki mądrej strategii kampanii wyborczej" i "walczy o pozycję trzeciej siły w Polsce". "Pokonamy Lewicę, pokonamy Trzecią Drogę. Konfederacja trzecią siłą w polskiej polityce" - podkreślił.


W dodatku hipokryta nie zauważa tego co sami robią.

Jego zdaniem, "inne partie składają się z hipokrytów", a Konfederacja postanowiła "odrzucać poprawność polityczną i nazywać rzeczy po imieniu".


Wiecie kto jest przeciwko socjałowi ale pobiera 500+ i uważa że mu się należy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętacie kto zaszczepiony protestował przeciwko szczepieniom, nawiązując do tragedii która stała się w Oświęcimiu?
Pobierz aarahon - Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska ...
źródło: zzzzzz
  • 6
Wiecie kto jest przeciwko socjałowi ale pobiera 500+ i uważa że mu się należy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aarahon: tego nigdy nie rozumiałem w Konfederacji, niby tacy wierzący, a wszyscy jak jeden mąż wyciągali ręce po nieswoje - pożądanie cudzej (państwowej, czyli nieswojej) własności.

Pamiętacie kto zaszczepiony protestował przeciwko szczepieniom, nawiązując do tragedii która stała się w Oświęcimiu?


Tego argumentu akurat nie rozumiem. Byli różni ludzie, większość
Dziambor stawał w obronie tych pierwszych.


@ajron_men: w obronie przed czym? Przed obowiązkowymi szczepieniami które pis wprowadzał rozporządzeniami? Czy przeciwko Lewicy która za obowiązkowe szczepienia proponowała całkowite zakończenie lockdownu?
przed jednymi i drugimi zamordystami covidowymi


@ajron_men: no nie bardzo. Lewica chciała to wprowadzać poprzez demokratyczne głosowanie więc przed nimi mnie nie bronili a jedynie przed pisem mnie nie obronili. A z tego co widziałem to nawet nie próbowali robić nic oprócz rzucania populistycznych hasełek.