Wpis z mikrobloga

#famemma oj konop ty lepiej już to dzisiaj wypuść, bo dziwne rzeczy się dzieją. Miałem dzisiaj taki sen, że myślałem że przespałem całą aferę. Śniło mi się, że ziobro poleciał prywatnym jetem do UK po stu, ale tak na prawdę nie po stu tylko po "stuł" i wracał prywatnym jetem ze stołem. Takim stołem z 4 nogami tylko miał on zmiast blatu mordę burtona tego gwałciciela. I wszystko działo się w przyspieszonym tempie. Kiedy samolot podchodził do lądowania, był na małej wysokości, być może kilkanaście metrów to ziobro wyskoczył ze stołem z pokładu na wrotkach i zabiertalał czym prędzej ze stołem w rękach pod pałac kultury gdzie czekały już miliony gapiów. Krzyczał do niego "stuardzie jaworek - tym razem się nie wywiniesz". Na miejscu chciano spalić stół, tłum zaczął krzyczeć "szybciej, szybciej, dlaczego to się nie pali". Ja nie chcę być w tej grze, nie chcę grać. Umieść film dzisiaj do godziny 18:00 i przerwij moje cierpienia.
  • 2
Jak śnią ci się pato tagi i robisz wypracowania na ten temat to dla swojego dobra powinieneś się zastanowić nad psychiatrą. Psycholog/terapia to już za późno. I dam ci radę - na twoim miejscu jak pójdziesz do lekarza nie mowilibym wszystkiego bo trafisz na oddział zamknięty.