Wpis z mikrobloga

Skoro Warga został scancelowany za jakiś gówno filmik sprzed prawie dekady. To mam nadzieję że te wszystkie brzozy tv, lukasy tv i cała reszta zjebopranksterów, ktorzy zaczepiają nastolatki i czasem też dzieci na ulicy, rozdają im kondomy, mówią żarty typu "chcesz zobaczyć moje jaja" też polecą na zbitą morde z youtubowego rowerka #zdupy #pandoragate #stanowski #polskiyoutube #afera #pranksterzy
  • 5
@ChwilowaZielonka: podałem to jako przykład bo mylą mi się te prankozjeby. Ale ostatnio był jakiś co prosił o zdjęcia dziewczyn jak pytały po co to pokazywał gest targania konowała, któryś pytał czy może pokazać #!$%@? i chodziło o te sznurki co szlachta nosiła. Ogolnie środowisko pranksterow i ich #!$%@? prankow powinno zostać zniszczone i rozjechane walcem
polecą na zbitą morde z youtubowego rowerka


@dr_papieros: polecą tylko co, którzy od tego już odeszli i zaczęli robić normalny content. Wtedy jest kto ich zcancelować, w innym wypadku dalej będą robić to gówno. A, że człowiekowi wardze się oberwało, w sumie dobrze, bo był to bezbek niesamowity, który próbował się ostatnio pozować na normalnego