Wpis z mikrobloga

Mirki, blond normik lvl 26 here ale wygląd 19 latka, 187cm wzrostu. Pierwszy raz w życiu zacząłem zapuszczać zarost, bo wcześniej rodzina szydziła, że jest mi w nim źle. Po kilku tygodniach zacząłem się bardziej podobać sobie i nagle zauważyłem większe zainteresowanie płci przeciwnej + lepsze traktowanie przez ludzi np. w sklepie, kolejce itp. XD Lekki wygryw? To dopiero początek, bo zamierzam jeszcze zapuszczać, ale na pewno nie do pełnej brody. Wk*rwiające jest jedynie drapanie… Może jakieś tipy od brodaczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niebieskiepaski #looksmaxing #modameska #wygryw #przegryw #blackpill #zarost
  • 8
@Blackol12 jak broda trochę urośnie to przestanie swędzieć. Mnie też na początku drapało, a teraz nic nie czuję.

Pamiętaj żeby nie golić sobie brody na podbródku tak jak na zdjęciu, tylko przy szyi. Do barbara możesz pójść na początku raz czy dwa, żeby nadał odpowiedni kształt brodzie i przy okazji ewentualnie popytać o wszystkie wątpliwości. Ale najbardziej polecam nauczyć się strzyc broodę samemu. Ja się strzygę sam zwykłą maszynką elektryczną i grzebieniem
Energiizer - @Blackol12 jak broda trochę urośnie to przestanie swędzieć. Mnie też na ...

źródło: temp_file941727584553493181

Pobierz