Wpis z mikrobloga

Oglądam tą kompromitację z pijanym Mentzenem, który nie jest w stanie wysłuchać pytania swojej wyborczyni a co dopiero na nie odpowiedzieć. No kto by się spodziewał, że kampanię wyborczą lepiej potraktować serio i być trzeźwym i merytorycznym. Naprawdę, 4.99% tych dzbanów chyba bardziej by mnie nawet ucieszyło niż spadek pisu do 25%. Konfa to zakała polskiego parlamentaryzmu a mają naprawdę dużą konkurencję w postaci tych wszystkich Kowalskich i Suskich. #bekazpisu #konfederacja #konfedepis #polityka
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kryspin013 Widzę w konfederacji mnóstwo minusów ale ty wiesz lepiej, ja się "zesrałem" xD


@Decline: o a teraz damage control xD

W ogóle widzę, że kolejny k0nfiarz z tagu #przegryw. Chyba musze poszukać jakiegoś szablonu do bingo dla typowego konfederaty xD
  • Odpowiedz
  • 12
@Wizun konfiarz zaskoczony, że człowiek potrafi korzystać z języka polskiego w którym zaimki występują xD naprawdę cię to obraziło, że ktoś dostosowuje słowo wyborca do płci?

Na słowo psycholożka też reagujesz sraczką?
  • Odpowiedz
@wstanczyk raczej nie znamy się osobiście więc nie wiesz nic o moich dobrych ani złych stronach i z jakim lewactwem? Kolejny co wszedzie widzi to mityczne lewactwo?
  • Odpowiedz