Wpis z mikrobloga

@KorporacjaArasaka: w--------y, nie ma lepszego kraju w którym jest tyle z-------h ludzi, co się w-------ą na fakt że masz inny pogląd na daną sprawę, tu nie ma inteligętnej dyskusji tylko darcie mordy.
no i jeszcze politycy to k---y ale to w każdym państwie
  • Odpowiedz
nie ma lepszego kraju w którym jest tyle z-------h ludzi, co się w-------ą na fakt że masz inny pogląd na daną sprawę, tu nie ma inteligętnej dyskusji tylko darcie mordy.


@jestem-tu-znuf: no dobra to ja se zagłosuje na pis...

  • Odpowiedz
@Przegrywzyciowy0: cooooooo??///????/ na pis k---a jak ja cie znajde to cie znajde i ci tak bede tak bardzoo znieszanee ci dupeee zobaczes co to znaczy byc bitym TYLKO KONFEDEROSJA STOP UKRAFINIZACJI BOLZGI!!!11 ZNAJDE CJE TY PSEUDO POLAKU TYLKO WIELKA BOLZGA MOI HUSARCSY PSZODKOWIE W 1919 WALCZYLI Z ISLAMSKO-KIŃSKOM ZARAZOM A TERAZ JA BEDE WALCZYL Z AMERYKANSKOM ZARAZMM CO MOJOM KOCHANOM INDONEZJE NISZCZY!11111!

  • Odpowiedz
@jestem-tu-znuf: chłop ma rację. Ja narzekam na Polskę, ale to taka bardziej taka miłość toksyczna. Chcę jej dobra, dlatego narzekam. Tak abyśmy wszyscy byli świadomi naszych minusów i stale dążyli do poprawy naszej sytuacji. Dlatego patrzę na zachód i bogate kraje, lepsze rozwiązania w jakiejś dziedzinie i krytykuje nasze polskie. Ale nie dlatego aby po prostu krytykować, a żebyśmy do nich dążyli. Jeśli byśmy stanęli w samozachwycie lub jakimś nacjo
  • Odpowiedz