Wpis z mikrobloga

@dotankowany_noca: Bo jak ktoś jest świadomy i chodził do gimnazjum 10 lat temu to już to widział i było to kompletnie normalizowane przez te biedne groomingowane dziewczynki, które same się pchały na takich typów.

W dupie mam to całe towarzystwo lizania sobie jaj, dla mnie każdy może iść na dożywocie, ale bawi mnie niezmiernie jak cały świat dopiero sobie uświadamia xD
@dotankowany_noca: dlatego że każdy miał w klasie 14 letnie Julki ubierające się jak 20 latki które same pchały się na kutangi starszych gości i jeszcze się tym chwaliły. Teraz próbują odzyskać godność że niby były wykorzystane. Zresztą stawianie pisania jakiś głupot na messie do randomowych lasek na równi z ruchaniem dzieci to trochę odklejka i typowe polowanie na czarownice tłumu z pochodniami.
@TrzezwyIrlandczyk: ale manipulujesz używając słowa dziecko xD widać że jesteś przegrywem i nie miałeś żadnych kontaktów z dziewczynami w gimnazjum i nie wiesz jakie są puszczalskie. Tak one same się pchają na #!$%@?. To że zwyrole to wykorzystują to osobna kwestia wcale tego nie normalizuje to tylko projekcje twojego wątłego umysłu który potrafi odpowiedzieć tylko jakimś utartym sloganem. Przez takich jak ty problem będzie wieczny bo dla ciebie rozwiązaniem go jest
@dotankowany_noca: Robicie z nastolatków nieświadome dzieci, jakbyście nigdy nie przechodzili tego etapu albo urwali się z innej planety. Nie wiem, może czasy sie jakoś mocno zmieniły czy coś albo pokolenie lat 80-90 pochodzi z innego wymiaru. Całowałem się z 13 latkami, jedną nawet wylizałem, z 14 latkom uprawiałem seks i jakoś nie czuje się z tym źle bo to były moje rówieśniczki. A teraz piszecie o nich jak o nieświadomych dzieciach