Wpis z mikrobloga

@pieczony_szczur_z_ogniska podobna sytuacja do mojej.
27 obróconych, 30 lat. Nie żałuję w sumie tego, wybawiłem się więcej niż większość facetów.
Jedyne w sumie to mnie piecze to hajs który przewalilem na ganianie za dupami, nie oszukujmy się jest to inwestycja czasu i po części hajsu (sunk costs również). Niby te mityczne 10k netto miesięcznie jest, niby oszczędności sześciocyfrowe a czuje się jak jeb.. biedak bo nie dostałem nic od rodziny (w postaci
@pieczony_szczur_z_ogniska:
Nie mówiłem że płaciłeś, ale chwalisz się tym jako osiągnięciem. A w sumie jak mówiłem z odpowiednią ilością kasy można to przebić.
Druga rzecz, że nikt z nas licznika na #!$%@? nie ma, a raczej wątpię, że prowadziłeś jakąś księgę gości, więc w sumie każdy może powiedzieć, że dymał setki lasek.

Mnie głównie chodzi o to skąd ten patent, żeby się tym chwalić jako osiągnięciem? Nie hejtuje, po prostu nie
@ruda_stuleja: jak on frustrat po prostu. Sam wielokrotnie powtarza w swoich postach, że ludzie na wykopie się chwalą ile zarabiają. Pieczony wchodzi na wykop i widzi post jakiegoś Mireczka, który osiągnął sukces finansowy, a że on sam klepie biedę więc go to #!$%@? bo komuś się udało a jemu nie to musi się dowartościować postem "wyruchałem 25 lasek do 25 roku życia, aaaaa #!$%@? waliłem je swoim własnym siurkiem".
Niby te mityczne 10k netto miesięcznie jest, niby oszczędności sześciocyfrowe a czuje się jak jeb.. biedak bo nie dostałem nic od rodziny


@classics107: Jestes w topce jakiejs 15% najlepiej zarabiajacych Polakow, do tego masz oszczednosci o ktorych zdecydowana wiekszosc Polakow moze pomarzyc i jeszcze narzekasz? Gdzie jest granica tej goraczki zlota?

Aczkolwiek pisze z perspektywy kogos kto gdyby mial 50k poduszki finansowej w 2021 uchronilby sie przed zawaleniem sie totalnie swojego
@pieczony_szczur_z_ogniska:

Ładne przynajmniej były? Bo tak szczerze dla mnie np ruchanie dziewczyn które nie są dupami na widok których ślina leci, to nie jest żadne osiągniecie (choćby ich było 1000). IMO Jedna naprawdę zajebista > nieskończoność średnich albo średnio- fajnych
ty wyruchales je? po 20stce to już laski ciebie zaliczają, nie ty je xD


@Jamniki2: No w sumie jakby sie tak zastanowic to byly to glowieni laski ktore same mi wysylalay sygnaly zainteresowania a ja jak laska byla minimum 4/10 na nie odpowiadalem tylko a potem to samo szlo. Czyli w sumie to mozna powiedziec ze to one wyruchaly mnie ale sam fakt ze mialem powodzenie tak wielki ze laski mnie