Wpis z mikrobloga

Śmieszne jest to, dla ilu młodych ludzi, Ci patocelebryci to były jakieś autorytety albo ludzie którymi się "jarali". Moja kuzynka z chłopakiem lvl 18 jeździła nawet na te gale fame mma. W obserwowanych na IG cały zestaw #fagata #stuu #boxdel #dubiel - no i co z tego wyszło? Jaką wartość wnoszą te osoby, czego mogą nauczyć młodych ludzi? Kiedyś to człowiek miał za wzór Cristiano Ronaldo, jakiegoś EDa Sheerana i uczyłeś się od takich ciężkiej pracy, systematyczności, wytrwałości w dążeniu do celu. A czego mnie ma nauczyć:

a) Natsu - laska która zasłynęła z pokazywania dupy na kamerce +18
b) Linkiewicz - laska która zasłynęła z dania dupy w autobusie z murzynami i wciągała z ich kutang kryształ
c) Fagata - laska która wie z kim się przespać, żeby się wybić, zero moralności, pokazywanie dupy na każdym teledysku
d) Lilmasti - laska która prowadziła kanał o dildosach i roochaniu, a potem się od tego odcięła jak już się wybiła
e) Dubiel - latał po galerii handlowej z gołą dupą, bo to był "prank"

Często jest podobny schemat - wybić się na całkowitym upadku moralności, zrobić dramę, pokazać dupę, wkładać sobie dildosy - a potem gdy już efekt zostanie osiągnięty - odciąć się od tego, zmienić lekko nick i udawać ostoję normalności. Oczywiście moja kuzynka teraz ma tzw. "wyparcie" - niemożliwe że oni tacy byli. Już ogląda te tłumaczenie Dubiela i innych, że to na pewno nie tak (skoro tyle czasu się i emocji zainwestowało się w bezwartosciową patolę, to ciężko przyznać, że to był błąd i stracony czas).

Z drugiej strony gdyby wziąć sobie na wzór osoby ambitne, które coś osiągają - to by znaczyło, że samemu od siebie trzeba by też zacząć dużo wymagać, a to też jest problem.

Oczywiście ktoś powie - okay boomer. No spoko, ale upadek moralności w społeczeństwie to fakt - to postępuje jak wirus.

#pandoragate #wardega
Reiden - Śmieszne jest to, dla ilu młodych ludzi, Ci patocelebryci to były jakieś aut...
  • 55
@Reiden: jak byłem nastolatkiem 15 lat temu to część ludzi miała swoje pasje, hobby, nieco bardziej wartościowe autorytety (w ogóle nie jestem fanem brania sobie autorytetów, ale jeśli już, to lepiej żeby ktoś istniał dzięki talentowi i pracowitości, a nie byciu głośnym i kontrowersyjnym), a część oglądała gówno typu "Big Brother" czy "Bar" i tamtejsze miernoty spragnione atencji były idolami nastolatek i nastolatków. Część nastolatków miała za idoli raperów, będących przestępcami
@Reiden: Musisz dopuścić do siebie prosty fakt, że celebryci są ludźmi. Czasami robią coś głupiego, czasami coś mądrego. Tak jak każdy. I może zaznaczę, że nie za dobrze znam tych ludzi o których wspomniałeś, bo nie jestem w temacie fame mma, czy polskiego YT. Mogę tylko powiedzieć, że ludzie których podziwiam robili w swoich karierach gorsze głupoty, ale robili też np. zajebistą muzykę, albo kręcili zajebiste filmy. Co powiesz o Polańskim
@Reiden: kiedyś przeglądając tt trafiłem na live tej całej lilmasti,po przeczytaniu paru komentarzy jej fanek mój żenadometr #!$%@? poza skalę.Komentarze typu "zazdroszczę Twojemu dziecku takiej matki" " temu dziecku trafiła się super matka" itd
Napewno dziecko będzie dumne jak już dorośnie i zobaczy co matka wyprawiała w internecie.kolezanki i koledzy tego dziecka że szkoly też napewno będą zachwyceni popisami matki xD
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Reiden: to że tacy ludzie istnieją i tworzą taki content to jedno. Gorzej, że są ludzie którzy to oglądają i nabijają kasę tym patusom.
Aktualnie występuje degenracja społeczeństwa, czy są popularne jakieś kanały, które tworzą rozwijający/kształcący content?
Raczej nie słyszy się bo tacy ludzie mają małe zasięgi. Wszystko zaczyna się opierać na dramie, świeceniu dupskiem, wyzwiskach i niekulturalnym zachowaniu... bo to hehe 'śmieszne'.
Przykre..
Kurt Kobain - to nie był tylko ćpun, nie zasłynął z tego, że ćpał.


@Reiden: No to może lepszy przykład Mariusz Riedel - przykład tego jak bardzo narkotyki są w stanie zniszczyć człowieka.

Wrzucasz tutaj "idoli", na których wyszły brudy(wyciek kamerek od Natsu był już po tym jak była sławna)/ewentualnie tego, że wybili się na byciu patologią. Już pomińmy argumenty odnośnie tego, że ludzie to w większości debile i po prostu
@Reiden Kiedyś jako idola może miewał Ronaldo, ale też Wilka WDZ, Dodę Elektrodę, Frytkę z Baru albo Jana Pawła 2. Więc może i słusznie plujesz na jutuberów, ale nie stawiałbym poprzednich pokoleń jakoś dużo wyżej.