Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #incel #zwiazki

Incele i Janki z tego portalu coraz bardziej mnie szokują… związek 15-sto czy 16-stolatki z dorosłym facetem to coś normalnego na równi z 18 czy 19-stolatką, mająca chłopaka starszego o 6-7 lat xD
Nie będę pisała, że ciekawa byłabym waszej reakcji gdyby wasza nastoletnia córka w wieku gimnazjalnym przyprowadziła do domu dorosłego chłopa, bo przy waszych umiejętnościach socjalnych, to wy nie raczej nigdy nie poznacie kobiety ani nie będziecie mieć dzieci, więc szkoda się rozpisywać.
To jest grooming i coś takiego należy zdecydowanie tępić.
  • 12
  • Odpowiedz
@Mamaboss: popieram Pani Aniu. Pamiętam jak w gimnazjum w równoległej klasie jakaś 15 latka miała 23 letniego chłopa. Jak wyszło to na jaw to miała rozmowę z pedagogiem i wychowawcą. Nikt tego nigdy nie unormalniał poza wykopkami xd
  • Odpowiedz
  • 1
@KajakDrewniany: zgadzam się, nastolatki to dzieci, wyrośnięte ale nadal dzieci, bez doświadczenia życiowego. widzę tu również winę rodziców, którzy mają w dupie co robią i gdzie sie znajdują ich dzieci. A jak widać, grooming w obecnych czasach to prawdziwy problem, o którym się mówi zbyt mało. Ale co oczekiwać po wykopkach, które same chętnie zbałamuciłyby jakieś nastolatki, bo na kobiety w ich wieku nie mają szans? A głupia i naiwna nastolatka
  • Odpowiedz
Ale co oczekiwać po wykopkach, które same chętnie zbałamuciłyby jakieś nastolatki, bo na kobiety w ich wieku nie mają szans? A głupia i naiwna nastolatka poleci, bo będzie chciała zaszpanować przed kolegami czy koleżankami, że ma starszego chłopaka…


@Mamaboss:
Nie no, kompletny odlot.

  • Odpowiedz
@RopuchYtong: pamietam jak mialem 19lat, zarywala do mnie 15latka, sasiadka. Szczuplutka, drubniutka, podobala mi sie fizycznie. Ale spekalem wlasnie ze wzgledu na jej wiek, balem sie co sobie ludzie o mnie pomysla gdy wyjdize ze umawiam sie z jeszcze praktycznie dzieckiem...
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Na tą chwilę, jedyne co możesz zrobić, to pomarudzić na wykopie, bo co nie jest zabronione, jest dozwolone. W świetle dzisiejszego prawa, nawet 100-latek może legalnie, w Polsce, współżyć z 15-latką.
  • Odpowiedz
A jak widać, grooming w obecnych czasach to prawdziwy problem, o którym się mówi zbyt mało.


@Mamaboss: mówi się dość dużo, ale w sumie to jaki to jest problem? Oczywiście w ramach prawa.

Dla przykładu, alkohol to jest problem bo ludzie jeżdżą po pijaku i powodują wypadki więc przydało by się więcej kontroli na drogach.

Ale jakim problemem jest jeżeli dziewczyna z liceum ma chłopaka studenta? Co z tym robić? Kontrole
  • Odpowiedz