Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#finanse #pieniadze #zainteresowania

Każdy tutaj narzeka na ceny, a co byście zrobili, gdybyście byli bogaci?

Może nie jestem jakoś super majętny, ale #programista15k na pewno. Połowę odkładam, ale z drugą połową serio nie wiem co zrobić. Kupiłem komputer do gier, telewizor, i w sumie tyle, bo więcej nie bardzo widzę, co z rzeczy materialnych faktycznie uczyniłoby mnie szczęśliwszym. Na weekendy wychodzę gdzieś na miasto, ale przecież obiad w restauracji albo kilka piw w barze nie kosztują dużo. Chociaż w sumie coraz częściej wolę flaszkę w domu wypić bo czuję się najbardziej komfortowo. Najdroższe na co wydaję kasę to wycieczki zagraniczne, ale samemu to trochę mi się szczerze mówiąc nie chce, a dobrego kompana podróży nie tak łatwo znaleźć. Kiedyś trochę kręciłem z laską która była cycata ale biedna i trzeba było jej wszystko kupować, i przez pierwszy rok było fajnie, potem mi się znudził fakt że miała pusto w głowie.

Mam kilka hobby typu chodzenie na siłkę i jakieś kursy żeby nie było że się nie rozwijam, ale na weekendzie jak mam czas wolny to w sumie nie wiem co robić żeby faktycznie miło spędzić czas. Najczęściej albo siedzę w domu bo mi się nie chce, albo się gdzieś przejadę, np. do innego miasta lub pochodzić po pagórkach.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 27
Anonim (nie OP): Opisujesz objawy ASD/ADHD, jeśli to prawda to zasadniczo nic co normalnym ludziom sprawia radość ci jej nie da. Nie siedź w domu i nie pij, musisz popracować nad sobą i znaleźć w życiu jakiś cel którego będziesz się trzymał.

Jak każdy pewnie chciałbyś mieć własną rodzinę, ale znaleźć dzisiaj partnerkę to trudne zadanie. Wszyscy piszą że zapisując się na wolontariat ( nie tylko Polska) masz sporą szansę kogoś
✨️ Autor wpisu (OP): @Dietetyq wiem, zmuszam się do rzeczy, w szczególności do spędzania czasu z innymi ludźmi, ale nie zmienia to faktu, że chciałbym też mieć coś, co by mi dawało więcej radości w życiu

@mirko_anonim

Nie siedź w domu i nie pij, musisz popracować nad sobą i znaleźć w życiu jakiś cel którego będziesz się trzymał.


powiem ci że jestem rozczarowany "pracą nad sobą". Do niedawna byłem bardzo pracowity
Anonim (nie OP): widzisz mireczku. Jeszcze 20 lat temu byłbys topowym samcem, o którego biłyby sie kobiety (zamozny, wyksztalcony, wysportowany), mialbys juz rodzine i motywacje do dalszego dorabiania się. Dzisiaj pomimo tego jesteś takim semiprzegrywem, znudzonym życiem przeciętnym gościem 30+ którego nic w życiu juz nie czeka. Odpuszczenie szukania partnerki całkowicie rozumiem, bo w tej sytuacji jest to cięzkie zadanie z nagrodą, która nie jest absolutnie warta wysilku (o ile w