Wpis z mikrobloga

Ta dzisiejsza młodzież nie potrafi w ogóle dymić ani #!$%@?, jeden sprzedałby drugiego za samo widmo konsekwencji, nie są zwarci, zachodnia młodzież jest słaba, boi się rzucić cegłówką w radiowoz i lęka się dużych dawek, jest przesadnie zachowawcza, nie potrafi into ryzyko, Europa upada, ja w ich wieku taka nie bylam, a ci dzisiejsi bez telefonu z tuktokiem by sobie do dupy nie trafili, sytuację nieco ratują młode niestabilne psychicznie chore wariatki #bordeline #wykop30plus #randkujzwykopem #redpill #zalesie a o czym gadać z nimi, generacja zepsutych próżnych tchórzliwych egoistów, myślałam że na starość jak będę milfem będą mnie interesować młodzi chłopcy, ale nie no nie po prostu nie , pięćdziesiątki biją na głowę dwudziestki we wszystkim
KingaM - Ta dzisiejsza młodzież nie potrafi w ogóle dymić ani #!$%@?, jeden sprzedałb...

źródło: IMG_20231006_065006_479

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
zachodnia młodzież jest słaba, boi się rzucić cegłówką w radiowoz i lęka się dużych dawek, jest przesadnie zachowawcza, nie potrafi into ryzyko


@KingaM: Ale wiesz, że w przypadku gdy ryzyko jest większe niż potencjalny zysk to nazywamy takie zachowanie głupotą? Po co rzucać cegłówką w Bogu winny mechanizm. Są inne sposoby okazania dezaprobaty niż bezsensowna destrukcja. Przemoc i agresja zawsze powinny być ostatecznością. Przesadzanie z używkami w ogóle jest kompletnym debilizmem
  • Odpowiedz
  • 0
@KingaM spokojnie, dindu muffins się u nas zasiedlą to wrócisz do starych dobrych czasów, tylko ta młodzież będzie jakaś taka bardziej opalona
  • Odpowiedz
Ta dzisiejsza młodzież nie potrafi w ogóle dymić ani #!$%@?


@KingaM: tak ci się wydaje bo żyjesz w jakiejś tam swojej bańce i nie spotykasz takich przypadków

co do reszty Twojej wypowiedzi: wczęsniej ludzie też się dzielili na prawilniaków/konfidentów, pewnych siebie/zamkniętych itd etc. nie ma co generalizować w stylu: kiedystobylo.jpg
  • Odpowiedz
nie ma co generalizować w stylu: kiedystobylo.jpg


@acidd: trochę nonsens - kiedyś 10% miało telefony teraz 90%, jeżeli nie jesteśmy w stanie generalizować z powodu tego że zawsze istnieje jakieś zachowanie, to nie jesteśmy w stanie zrobić nic, bo kiedyś krzesło wybuchło pod gościem który na nim usiadł. A jednak ja siedzę na krześle i ty też - prawdopodobieństwo się liczy. A im więcej zajęć dodatkowych tym mniejsza szansa na dymogenność,
  • Odpowiedz