Wpis z mikrobloga

@SzlachcicPolny: xD głupie #!$%@? w teledysku, wesety takie jak "to co nasze jest najlepsze..." "wódeczka lepsza niż łiski xD" polactwo aż się sączy z tego

donatan to ciota i #!$%@? pogódź się z tym a piosenka jest skierowana do ludzi z IQ poniżej 70
@SzlachcicPolny: nie trzeba je znać żeby to wiedzieć xD a z tą całą #!$%@? czy jak jej tam widziałem wywiad, kretyn to w stosunku do niej łagodne określenie.

Gościu wybacz ale nie dyskutuje z ludźmi którymi takie gówno się podoba. Więc jak chcesz idź dalej słuchać SZEJK ŁOCZJU MAMA GIWJA
@Heninger: Nie dyskutujesz, bo jesteś za głupi widocznie. Jak dla mnie to zwykła piosenka, szczerze mówiąc ogólnie gówno mnie twoje zdanie na jakikolwiek temat obchodzi. Większość piosenek co słuchasz w radiu, wielki melomanie, ma dużo głupsze teksty... Zapomniałem, pewnie angielskiego nawet nie znasz i ich nie rozumiesz. Cebula panie, cebula i zawiść u małych słabych człowieczków takich jak ty.
@SzlachcicPolny: radia praktycznie nie słucham, angielski znam b.dobrze. Głupich tekstów nie uznaje dla mnie obecnie 80% muzyki to gówno ogłupiąjące społeczeństwo gównotan przoduje w tym piosenka dla typowych zakompleksionych cebulaków, idź spać.
@Heninger: To mówisz, że tylko komp? Patola niezła musi być ;) Dobrze, że jesteś taką wybitną jednostką i rozumiesz jak to ogłupia. Szkoda, że głupi ludzie nigdy nie zauważają, że są głupi. Smutny jesteś, aż żal mi cię pocisnąć.