Wpis z mikrobloga

Donald to jednak umie w manipulacje. Pamiętam doskonale w jakich nastrojach kończyła się ostatnia kadencja rządów platformy. Przecież ludzie ich nienawidzili tak samo jak dziś PiS albo nawet jeszcze bardziej. Chłop po osmiorniczkach i innych aferach, niespełnionych obietnicach uciekł do Brukseli na stanowisko króla Europy xD
Teraz wraca też obiecuje głupstwa w podobnym tonie typu szkoła bez zadań domowych i ludzie się dają nabierać wierząc, że zrobi coś dobrego. A już ataku śmiechu dostaje kiedy Donaldinho zaczyna mówić o miliardach i obłudzie PiS. Przecież on i jego ekipa działali podobnie
#bekazlewactwa
#bekazpo
#bekazneuropy #polityka
  • 86
  • Odpowiedz
@Ojajebiren_macherien: To "skłócają nas z polowa Europy" to jest takie durne hasełko dla niezbyt ogarniających rzeczywistość neuropkow. I juz ci tlumacze dlaczego.
W calej Europie, w każdym kraju mamy dwie grupy ludzi - ludzie o lewicowych poglądach i ludzi o prawicowych poglądach. Ta lewicowość jak i prawicowość przybiera rożne kolory, ale nie wchodźmy narazie w szczegóły, bo o czym innym ci napisze: w każdym z krajow europejskich prawica dba o "swoje"
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca No to chyba jednak nie pamiętasz. Ludzie nienawidzili ich nawet bardziej? Co ty bredzisz xD czy zanim PiS przejął władze to organizowano antyrządowe marsze? Czy calusieńka opozycja jednoczyła się, żeby odebrać im władze (np senat?)? Czy TVP 24/7 mówiło, że Tusk jest super? Czy moi dziadkowie mieli tak sprane mózgi? Czy sądy były tak upolitycznione, czy postać MS i prokuratora generalnego były połączone? Chłopie, ty po prostu nie wiesz o czym
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca:

Przecież ludzie ich nienawidzili tak samo jak dziś PiS albo nawet jeszcze bardziej. Chłop po osmiorniczkach i innych aferach, niespełnionych obietnicach uciekł do Brukseli na stanowisko króla Europy xD

Ehhh, chyba masz na myśli ludzi z Pis xDDDDD
  • Odpowiedz
@KEjAf: w tej knajpie teraz najtańsze danie jest za 139 zeta, przystawka za 68, deser 46. xD

Wtedy politycy płacili 1000, tylko nie pamietam czy za 3, czy 4 osoby. Ceny podobne.

Kurczaka nie ma, więc ciężko porównać.
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: po prostu PiS na tyle obniżył standardy, że PO wydaje się być dobrą partią. Ludzie myśleli, że gorzej być nie może, teraz już tylko będzie lepiej, skoro zmieniła się władza... Otóż niespodzianka, może ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pamiętam doskonale w jakich nastrojach kończyła się ostatnia kadencja rządów platformy. Przecież ludzie ich nienawidzili tak samo jak dziś PiS albo nawet jeszcze bardziej.

@dotankowany_noca: kto starszy ten wie, że zawsze tak się kończy i nadchodzi zmiana władzy xD sam byłem #!$%@?, ale z perspektywy czasu człowiek troche jak na takiego surowego nauczyciela w szkole - trochę się docenia patrząc na aktualny burdel bo mając porównanie widać ogromną różnicę w jakości
  • Odpowiedz
Przecież ludzie ich nienawidzili tak samo jak dziś PiS albo nawet jeszcze bardziej. Chłop po osmiorniczkach i innych aferach,


@dotankowany_noca: byłem debilem bo mnie bolał zegarek, osmiorniczki czy jakies bzdury które nic nie znaczyły przy tym co #!$%@? PiS
  • Odpowiedz
plebs się ekscytuje ośmiorniczkami, a nie prawdziwymi aferami PO, których by nawet nie zrozumieli, dlatego cały czas mówi się o ośmiorniczkach.


@Felixu_enjoyer: jakie to prawdziwe afery? Tylko mi nie mówi o ofe czy amber gold bo się zesram ze śmiechu
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: ja doskonale pamiętam czemu zagłosowałem na dudę w 2015 (pierwsza tura korwin), bo uznawałem tvn za najbardziej kłamliwe medium, nie chciałem imigrantów, #!$%@?ły mnie żenujące ustawki komorowskiego podczas kampanii wyborczej

teraz dostałem tvpis, przy którym tvn to wzór dziennikarstwa i wzrost arabów i gruzinów na ulicach dzięki pisowi

moja decyzja poparcia tuska (no ja akurat na psl zagłosuję) jest w pełni świadoma
  • Odpowiedz
@Reynolds: Komentarz złoto.

Dodam podsumowanie. Za PO z Tuskiem to był Rząd. To Państwo, urzędy, ministerstwa i prawodawstwo funkcjonowało jak w rozsądnym Państwie - zmiany prawne były konsultowane, wprowadzane były z góry założonym planem i do osiągnięcia zamierzonego efektu - tak jak napisałeś.

Teraz mamy zbiór butnych wieśniaków którzy mniemanie o sobie mają wystrzelone w kosmos a zjada ich każdy zagraniczny polityk niższego szczebla. Typowi nowobogaccy którzy dorwali się do koryta
  • Odpowiedz