Wpis z mikrobloga

@Silklash: Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i
To dlaczego ludzie nadal tam chodzą?


@choochoomotherfucker: @SzubiDubiDu Jak zjadłem pierwszy raz porządnego hamburgera, to obiecałem sobie, że do maka już nie pójdę, bo kanapki tam smakują jak karton i tylko sos nadaje im trochę smaku. Trzymałem się tego postanowienia ponad rok. Teraz czasem najdzie mnie ochota właśnie na takie kartonowe jedzenie, ale częściej niż 10 razy do roku nie jem w maku/kfc.

teraz dyszka to najwyżej kawy się napiję

Kiedyś
i człowiek zarabiał 1,5€ na godzinę to było życie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@typ53B: @Silklash w 2013 żarł w maku zwykłe zestawy w promocjach (bez promki były wtedy po jakieś 15 zł) i marzył że za 10 lat, jak pójdzie do roboty, to go będzie stać na powiększony. Poszedł do roboty na klepacza w wykopie i go nie stać nawet na gołego BigMaca, żale wylewa na wykopie
@FoxX21:

i zarabiając 1200 zł można było przeżyć cały miesiąc i jeszcze odłożyć

Co ty za głupoty piszesz ( ͡º ͜ʖ͡º) ile ty masz lat? Bo chyba w 2013 roku to ty jeszcze do szkoły podstawowej chodziłeś skoro takie głupoty wypisujesz.