Wpis z mikrobloga

@gracilis osobiście bym nie brał. Ale patrzę ze swojej perspektywy. Kasa na podobnym poziomie. Tylko praca w delegacjach. I czasem potrafię dwa tygodnie siedzieć w domu i nic nie robić a ciągle mieć płacone. No i projekty mam nie dłuższe niż 2 tygodnie. Więc w moim przypadku 12h dziennie dzień w dzień nie wchodzi w grę ( ͡ ͜ʖ ͡)
@gracilis: To jest jakieś miasteczko czy wieś? Aż nie możliwe wydaje mi się coś takiego jak brak czegokolwiek do wynajęcia. Może jakieś lokalne grupy na facebooku? Albo skontaktować się jakaś komórką informacji czyt tam promocji lokalnego urzędu, żeby coś doradzili?
@gracilis: Jesteś pewien, że wytrwasz w peozecie 40 godzin w tygodniu? Nie znam lekarza, który robi na cały etat w POZ-cie. I nie dlatego, że nie chcą tylko nie dają rady psychicznie więcej. BTW a byłaby to praca z perspektywami? W sensie, że miałbyś po paru latach speckę? Bo jak są perspektywy, rozwój, to się przyjemniej do pracy chodzi
@matt___: Właśnie nie wiem. Myślę że mogę spróbować chociaż jak byłem na stażu to po 4 miałem dość z tym że tam się przyglądałem. Co innego jak coś się robi. W pracy na słuchawce w trakcie covidu pracowałem po 12 a najdłuższą zmianę miałem 18 godzin i dawałem radę gadać non stop.
Z drugiej strony prawie 20k netto piechotą nie chodzi.

Nie zalezy mi na rozwoju, mam wybrane specki ale chce