Wpis z mikrobloga

Teraz pomyślmy co by się działo gdyby na konwencie PiS ktoś tak wyskoczył na karakana


@mwmichal: na spędzie PO pytałem Tuska o dwa miliardy dla Gazpromu to wyborcy tej proruskiej bandy mało co mi oczu nie wydłubali. Wyzwiska od pisowców były normą co jest znamienne bo pisem gardzę tak samo jak PO. Wyborcy i politycy Platformy Obywatelskiej NICZYM się nie różnią od swoich adwersarzy z PiS.
@Logytaze: Niestety w dużej mierze trzeba się zgodzić, przy czym nie jest to ich wina, że TVP ich tak zaprogramowało. Widzę to po mojej (dalszej) rodzinie, że na słowo "Tusk" odzywa się w nich jakiś zew natury - choć do tej pory nigdy polityką się nie interesowali i w ogóle są całkiem ogarnięci.
@q3niak: na konwencję PO przyszła fanatyczka PiSu. Tusk się ją pytał dlaczego jest jako jedyna taka wściekła i czy to jej nie daje do myslenia, że inni są uśmiechnięci a ona agresywna. Do tego prosił publikę o nie atakowanie jej i mówił, że ona jest ofiarą TVP. Teraz pomyślmy co by się działo gdyby na konwencie PiS ktoś tak wyskoczył na karakana


@mwmichal: osoba zadająca niewygodne pytanie karakanowi lub morawieckiemu
To by się nie stało bo na konwencie PiS nie ma przypadkowych ludzi tylko zwiezieni autobusami fanatycy i statyści.


@revente: przypomniałeś mi jak odwiedzałem rodzinę w okolicach Bogatyni, a PiS w tym czasie miał zlot fanatyków w Turowie. Od zjazdu na A4 w Zgorzelcu radiowozy blokujące skrzyżowania, ronda, a autobusów to chyba z całego powiatu i jeszcze sąsiednich naściągali żeby elektorat przewieźć xD
@mwmichal: Dzięki k...a, że ktoś mi to w końcu wyjaśnił, bo poza tym, że widzę od wczoraj ten ryj i dziesiątki różnych bardziej i mniej inteligentnych wysrywów wykopków to ni uja nie wiedziałęm ocb z ta czarownica