Wpis z mikrobloga

Wczoraj do Rzeszowa zawitał Traficar. Rzucili 60 samochodów, co jest dużo jak na Podkarpacie, bo tu jest kult posiadania własnego auta. Był już kiedyś 4Mobility i się wycofał, bo mało kto korzystał.

Zwrócę uwagę na coś innego. Niedawno Panek ograniczył strefę tylko do galerii Nowy Świat i przyległych osiedli. Wcześniej prawie całe miasto było objęte strefą, w tym popularny parking Podpromie, Nowe Miasto, miasteczko PRz. Trochę ludzi korzystało, bo samochody codziennie zmieniały lokalizację i wyjeżdżały / wracały z innych miast.

Klient nie płaci za parkowanie w płatnych strefach parkowania, bo to pokrywa operator. I może miasto podniosło im opłaty. W każdym razie nikt nie będzie wsiadał w autobus ani zamawiał taxi, by wynająć samochód.

Czyli Panek się zwija, a czy Traficar zagości na dłużej? Moim zdaniem nie.

Płatna strefa parkowania, z której Panek uciekł:

https://bip.erzeszow.pl/120-miejska-administracja-targowisk-i-parkingow/4852-strefa-platnego-parkowania/4853-mapa-strefy-platnego-parkowania.html

#carsharing #samochody #motoryzacja #rzeszow #traficar #panek
SendMeAnAngel - Wczoraj do Rzeszowa zawitał Traficar. Rzucili 60 samochodów, co jest ...

źródło: carsharing_porownanie

Pobierz
  • 8
@Mentisekk: Wczoraj powiększyli, ale na odwal. Na przykład już nie skończysz wynajmu na miasteczku PRz. Janusze biznesu.

Komuś nie chciało się wyznaczyć strefy porządnie wg osiedli, tylko kilkoma kliknięciami myszy narysował wielokąt.

A przypomnę, że Panek był jednym ze sponsorów Rzeszowskich Juwenaliów i się mocno tam reklamowali.

Klienta łatwo stracić, ale trudniej odzyskać.