Wpis z mikrobloga

  • 1
ani jedną ani drugą. Dlaczego ktokolwiek miałby wybierać patologie?


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: A nie wiesz ignorancie jak wygląda rynek matrymonialny? 20% mężczyzn w polszy jest samotnych i jest deficyt, więc duża z nich wyruchałoby nawet koze? Dlatego ciekawi mnie czym kierują się wykopki? A, czy coś jest patologią to zostawię do oceny, proszę nie psuć nastrojów (może test właśnie ma to zbadać?)
  • Odpowiedz
  • 0
To że ktoś jest głodny nie znaczy, że ma jeść gówno. To że ktoś jest samotny nie oznacza, że ma się wiązać z patologią.


@AndrzejBabinicz: Ale po co mi to tłumaczysz? Cel testu jest inny, czyli co gdybyś musiał jakąś opcję wybrać, lepiej byś się przysłużył jak byś odpowiedział merytorycznie, a nie szukasz dziury w cały,.
  • Odpowiedz
  • 0
Wybrałbym opcję number one, gdyby była bardziej inteligentna i nie ćpała/piła. A tak to ani jedna ani druga opcja.


@DocentMarzanek: Nikt nie wybiera swojego żywotu. w moim teście masz do wyboru to co jest - nie kombinuj tylko wybieraj xD
  • Odpowiedz
  • 0
To jednak nr 2. Nie ma nic o tym, że laska ma nałogi i jest wyraźne wskazanie, że jest inteligentna i pozytywna, z poczuciem humoru.


@DocentMarzanek: Wlasciwie nr 2 byla napisana bardzo szybko, nie dodalem kilku istotnych negatywnych kwestii i jestem #!$%@?*ony, bo teraz wiekszosc wybiorze v2 jako mniejsze zlo. Trzeba dodac, ze manipiluje, robi shit-testy, testuje (czyli bardziej formalny zwiazek.) potrafi byc zimna/bezwgledna/egoistyczna, poniewaz priorytetem dla niej jest slawa/pieniadze (bardziej
  • Odpowiedz
@Propagidator: z tych dwóch wole v1, atencji instagramowej nie mógłbym zdzierżyć. Duże prawdopodobieństwo zdrady w porównaniu z 1. Z narkotyków jakoś jeszcze się da wyprowadzić. A że deska, ja akurat wole deski.
  • Odpowiedz
  • 2
@Propagidator
"Kieruje się modelem rodzinnym od lat"

"Totalny antonim tradycyjnej rodziny"

aha

"I jestem #!$%@?"
Jeżeli taki powód wywołuje u Ciebie tak silne emocje to nie jest normalne byczq
  • Odpowiedz
  • 0
z tych dwóch wole v1, atencji instagramowej nie mógłbym zdzierżyć. Duże prawdopodobieństwo zdrady w porównaniu z 1. Z narkotyków jakoś jeszcze się da wyprowadzić. A że deska, ja akurat wole deski.


@77023: No jasne, w pełni cie rozumiem, szacunek za udzielenie swojej opinii, pozdrawiam.

"I jestem #!$%@?"

Jeżeli taki powód wywołuje u Ciebie tak silne emocje to nie jest normalne byczq


@10129: Co? xD Coś ci się pomyliło, - ja
  • Odpowiedz