Wpis z mikrobloga

ani jedną ani drugą. Dlaczego ktokolwiek miałby wybierać patologie?

@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: A nie wiesz ignorancie jak wygląda rynek matrymonialny? 20% mężczyzn w polszy jest samotnych i jest deficyt, więc duża z nich wyruchałoby nawet koze? Dlatego ciekawi mnie czym kierują się wykopki? A, czy coś jest patologią to zostawię do oceny, proszę nie psuć nastrojów (może test właśnie ma to zbadać?)
To że ktoś jest głodny nie znaczy, że ma jeść gówno. To że ktoś jest samotny nie oznacza, że ma się wiązać z patologią.

@AndrzejBabinicz: Ale po co mi to tłumaczysz? Cel testu jest inny, czyli co gdybyś musiał jakąś opcję wybrać, lepiej byś się przysłużył jak byś odpowiedział merytorycznie, a nie szukasz dziury w cały,.
Wybrałbym opcję number one, gdyby była bardziej inteligentna i nie ćpała/piła. A tak to ani jedna ani druga opcja.

@DocentMarzanek: Nikt nie wybiera swojego żywotu. w moim teście masz do wyboru to co jest - nie kombinuj tylko wybieraj xD
To jednak nr 2. Nie ma nic o tym, że laska ma nałogi i jest wyraźne wskazanie, że jest inteligentna i pozytywna, z poczuciem humoru.

@DocentMarzanek: Wlasciwie nr 2 byla napisana bardzo szybko, nie dodalem kilku istotnych negatywnych kwestii i jestem #!$%@?*ony, bo teraz wiekszosc wybiorze v2 jako mniejsze zlo. Trzeba dodac, ze manipiluje, robi shit-testy, testuje (czyli bardziej formalny zwiazek.) potrafi byc zimna/bezwgledna/egoistyczna, poniewaz priorytetem dla niej jest slawa/pieniadze (bardziej
z tych dwóch wole v1, atencji instagramowej nie mógłbym zdzierżyć. Duże prawdopodobieństwo zdrady w porównaniu z 1. Z narkotyków jakoś jeszcze się da wyprowadzić. A że deska, ja akurat wole deski.

@77023: No jasne, w pełni cie rozumiem, szacunek za udzielenie swojej opinii, pozdrawiam.

"I jestem #!$%@?"

Jeżeli taki powód wywołuje u Ciebie tak silne emocje to nie jest normalne byczq

@10129: Co? xD Coś ci się pomyliło, - ja