Wpis z mikrobloga

@GenLufa jestem genlufa, mnie za dzieciaka karali, to ja tez będę dziecko karał. pedofilów tez nie powinno się karcić za odmienne poglądy.
na starość zrozumiesz swoją głupotę jak dzieci cię znienawidzą. bo moje ma 100% będą bardzo chętnie spędzać ze mną czas
  • 0
@crazykokos: no z tobą może i tak bo środowisko je wywali xd
A jeśli pedofilia dla ciebie też nie zasługuje na karę to już jedno wielkie xd
Idź zwolnij wszystkich z więzień bo kary nie dają nic, trzeba zrozumieć i porozmawiać jahahha
Dobra lecisz na czarno, nie można być aż tak %%%;^ xd
  • 0
@moll: no pomóc w odrobieniu przecież to jest pomoc. A odrobienie całości za nią to co innego.
Jakoś wcześniej nie przeszkadzało jej powiedzieć że czegoś nie rozumie. Poprosić to też fajna umiejętność którą już umiała ale widocznie wiąże się to z jakimś wysiłkiem z jej strony jak musi pokazać czego nie rozumie. Więc lepiej spisać.
Będą liście grabionr hahah
@GenLufa: Jak moje dziecko ma problemy z jakimkolwiek przedmiotem to siedzę z nim wieczorami analizując cały materiał aż nie upewnię się że wszystko zrozumiał.
O tyle łatwiej że kilka lat udzielałem korepetycji z matematyki więc przyzwyczaiłem się do tłumoków i mam dużo cierpliwości.
@GenLufa: a może chodzi o czas? Jak poprosi o pomoc, to oboje macie popołudnie z głowy nad zeszytem, a jak spisze od koleżanki, skoro i tak siedzą na świetlicy, to w domu może porobić ciekawsze rzeczy. Dzieciaki nie są głupie i też w taki sposób wartościują.
Dlatego niech próbuje na świetlicy, a potem w domu jedziecie resztę, w ten sposób zaoszczędzi trochę czasu i będzie miała wyjaśnioną całą resztę
@GenLufa: popatrz na to szerzej:
1) przypomnij se jak Ty miałeś?
2) czy Twoje dziecko to leniuszek?
3) czy Twoje dziecko odpisuje te zadania z przedmiotów, które ma w dupie?
4) jaki ma trend w ocenach? Spadajo, rosno, czy #!$%@? ale stabilnie?
A można też patrzeć na to przez pryzmat tego, że fajnie że mu się się chce to robić w szkole jeszcze, bo mógłbym prokrastynować i to w domu robić
no ja nie wiem, mogła poprosić o pomoc. Widocznie nie chce się męczyć w ogóle bo jak czasem pytala o cos to ja nie rozwiązuje za nią zadań tylko patrzę jak robi i tam gdzie nie wie to dopiero pomagam. A tu widocznie leci po najniższej linii parkanu.


@GenLufa: znalazła wg niej lepszy sposób. Musisz jej wytłumaczyć że sama powinna robić zadania i musi zrozumieć dlaczego je robi

wyniki w szkole