Wpis z mikrobloga

Niewygodna prawda, szkoda, że mam skrypt JS (jestem programistą), który mi zapisuje treść wpisu, z linkiem, timestampem itd xD @Matylda_Megara
więc unikanie odpowiedzialności nie zadziała. Koniec trollowania zwierzaku
https://wykop.pl/wpis/73024131/a-potem-zdziwienie-ze-gardzimy-przegrywami-i-nie-t

----------------------------------------------------------

@Matylda_Megara: mylisz pojęcia, jestem indywidualista i logikiem, który interesuje się socjologią (nie samą manipulacją, a zachowniami grup ludzi). Jesteś pewnie trollem, ale wyjaśnię ci co nieco.

Generalnie widzę podział na dwie grupy:
- indywidualiści
- reszta, która czuje potrzebę przynależności

Grupa 1 ma wywalone na społeczności, akceptacje innych itd. Generalnie nonkonformiści, którzy mają wywalone na innych. Nie tęsknią za innymi w tym rodziną, nie szukają kolegów. Taki przykład z którym może się spotkałeś/aś to ludzie co po zajęciach nie utrzymują kontaktu z innymi, ale nie mają problemu z pewną socjalizacją irl jak już się przecinają z kimś.

Grupa 2 pragnie zgrupowania, przynależności, akceptacji, itd. Wśród nich widać zachowania socjalne, próby przypodobania się, próby ukrywania się (aby jeszcze bardziej nie dostać itd). Różne akcje.

W każdym razie grupa druga w zasadzie dzieli się na 2/3 podgrupy:
- przegrywy - ci co z jakichś powodów zostali wykluczeni. Powody są wewnętrzne (w nich, czy to nieodpowiednie socjalne zachowania, patologiczne zachowania) lub zewnętrzne (ktoś ich wyklucza, bo np są biedni, brzydcy, itd)
- normiki - z różnych powodów po prostu udaje im się grupować itd
- normiki alpha - wyróżniają się wśród normików i często ich zdanie łamie inne zasady. Np normik alpha może być "negatywny" i z jakiegoś powodu może gnębić danego przegrywa przez co tamten będzie polegać ostracyzmowi. Albo "pozytywny" i może np wejść w jakąś relacje (niekoniecznie romantyczną/związkową) z przegrywem/indywidualistą i go wkręcić w krąg, który jest poza nimi (czy to z ich woli czy nie).

Natomiast generalny problem z przegrywami jest taki, że nie wiadomo co było pierwsze. Czy najpierw mieli problemy ze sobą i nikt z nimi nie chciał relacji czy to zewnętrzne czynniki ich uszkodziły, a potem już wszsytko zesnowballowało. Zewnętrzne problemy jak traumy, problemy w rodzinie, tragedie w rodzinie, gnębienie, itd.

A to co ty robisz to witch hunting. Znalazłaś sobie cherry pickingowo argument i zdecydowałaś się pognębić przegrywów, pomimo, że to nawet nie jest przegryw xD najprawdopodobniej podświadomie czujesz, że twoje argumenty w tej sprawie nie są logiczne, dlatego na tego baita (te spermiarskie teksty) napisałeś tego posta, aby utwierdzić się i wszystkich w koło, że to wcale nie ty gnębisz przegrywów

#przegryw #incel #niebieskiepaski #bekazpodludzi #socjologia #psychologia #logika #erystyka
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@NewBlueSky ale ja nie unikam odpowiedzialności, bo i nie mam za co :D


@Matylda_Megara: faktycznie, obwinienie ofiar używając cherry pickingu ( a w zasadzie manipulacji, bo to nawet nie był przegryw tylko spermiarz) to nic złego. Żyj dalej w swojej bańce, krzywdź innych ludzi bo jesteś uniewinniona, skoro tak się to wszystko ma.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky obwinianie ofiar czego?
napisałam posta o typie, który pisze creepy wysrywy I załączyłem zrzut ekranu.
Kogo obwiniam, jakie ofiary?
zgodziłam się też, że ok przegryw to nie spermiarz.
Co ja z dzieckiem rozmawiam?
  • Odpowiedz
  • 0
@NewBlueSky obwinianie ofiar czego?


@Matylda_Megara: ofiar, które zostały przegrywami, zostały wykolejone społecznie z różnych przyczyn.

napisałam posta o typie, który pisze creepy wysrywy I załączyłem zrzut ekranu.


@Matylda_Megara: No to było się zreflektować i napisać kogo dokładnie dotyczy ten post. Ale otagowałaś go tak:
#przegryw #incel #niebieskiepaski #bekazpodludzi

bo chciałaś aby te grupy poczuły się gorzej po twoim ataku. To nawet nie było merytoryczna dyskusja, nie dałaś tam tagu typu
  • Odpowiedz
@NewBlueSky nie.
Raz, że nie usunę, a gdy zastosowano logiczna i sensowną argumentację, dlaczego spermiarz to nie przegryw i poproszono, abym nie łączyła tych dwóch grup, zgodziłam się z tym, a że post był od 43 minut edytować tagu już nie mogłam..
Dwa, Tobie się wykop pomylił z hiszpańską inkwizycja. Obrażasz mnie bezpodstawnie, wyzywasz, szkalujesz i próbujesz nękać, występując jako obrońca uciśnionych, choć nikt nikogo nie uciska.
Nie będziesz mi też mówił
  • Odpowiedz
  • 0
Dwa, Tobie się wykop pomylił z hiszpańską inkwizycja. Obrażasz mnie bezpodstawnie, wyzywasz, szkalujesz i próbujesz nękać, występując jako obrońca uciśnionych, choć nikt nikogo nie uciska.


@Matylda_Megara: nie z inkwizycją. Po prostu nienawidzę ataków na "słabsze" grupy, szczególnie w typie witch hunt. Jeszcze w szkole podstawowej i gimnazjum zawsze obserwowałem pato alfy co gnębiły upośledzonych w ramach rozrywki, był taki jeden chłopak co był jakiś opóźniony, jak grupa patusów się nudziła to
  • Odpowiedz
@NewBlueSky ile razy mam ci to samo tłumaczyć, czemu taki, a nie inny tag? i czemu tego nie zmieniłam?
Ja mam #!$%@? co ty lubisz, a czego nie.
Jak ty się tak rzucasz o błędną interpretację określenia przegryw, a raczej błędnie rozszerzona to ja nie chcę wiedzieć jak ty się rzucasz jak ci kod #!$%@? błędem.
Weź jakieś krople, idź na spacer, zrelaksuj się, bo ty się wykonczysz człowieku. Szkoda twojego zdrowia
  • Odpowiedz
  • 0
i czemu tego nie zmieniłam?


@Matylda_Megara: nie obchodzi mnie co chcesz zmienic. Z jakiego powodu ci wstyd, itd.

Obchodzi mnie jaki mialas cel piszac ten wpis, chodzilo o szybki atak i podbicie ego.

Jak ty się tak rzucasz o błędną interpretację określenia przegryw, a raczej błędnie rozszerzona to ja nie chcę wiedzieć jak ty się rzucasz jak ci kod #!$%@? błędem.


@Matylda_Megara: znowu manipulujesz, albo jestes specjalna. Mam problem z
  • Odpowiedz
  • 0
@Matylda_Megara: ale cisne cie dlatego, ze moj pierwszy wpis byl informacyjny. Jako ze nie jestes logikiem to pewnie zinterpretowalas go emocjonalnie. A potem emocjonalnie (robiac mi na zlosc xDD) mi odpisalas.

A wszystko dlatego, ze nie chcesz zaakceptowac swojego bledu i przelknac prawde. Przykra osoba.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky jesteś daleko od logiki.
Granice logiki to zostawiłeś już dawno.
Mi nie jest wstyd, bo nie mam ku temu powodów. Częściowo się mylilam,.ktoś logicznie wyjaśnił roznice, chciałam zrewidować zajęte stanowisko w sposób klarowny i jednoznaczny, ale nie mogłam tego zmienić..Zatem przyznałam się do błędnej interpretacji i zgodziłam nie łączyć jednego i drugiego terminu.
jedyna osoba, która obraża i atakuje jesteś tylko i wyłącznie ty..
A konsekwencji nie ma, bo i nie
  • Odpowiedz
  • 0
Mi nie jest wstyd, bo nie mam ku temu powodów. Częściowo się mylilam,.ktoś logicznie wyjaśnił roznice, chciałam zrewidować zajęte stanowisko w sposób klarowny i jednoznaczny, ale nie mogłam tego zmienić..Zatem przyznałam się do błędnej interpretacji i zgodziłam nie łączyć jednego i drugiego terminu.


@Matylda_Megara: klasyka gatunku xD utworzyć sobie wytłumaczenie i umyć rączki

Dlatego ludzie nie zasługują na 100% wolności, imperatywem wolności jest ponoszenie konsekwencji i samokrytyka. A na zwierzęta zakłada
  • Odpowiedz
  • 0
jak wrócisz do rzeczywistości, to daj znać. Spróbuję pomoc.


@Matylda_Megara: ale to ty reprezentujesz rzeczywistość. Rzeczywistość to grupy normików nieodpowiedzialnych za swoje "zbrodnie", atakujących słabszych, etc. Ja komentuje waszą obrzydliwość. Ty jesteś składową tej ohydnej rzeczywistości, twoje działania ją kształtują.

Dlatego jako logik cieszę się, że ludzie twojego pokroju dokumentują błędy, jesteście niezłym case study dla socjologii/psychologii/itp
  • Odpowiedz
  • 0
jak o sobie mówisz "logik" i "nadczłowiek"


@Matylda_Megara: to wnioski. Relacja lepszości jasno wskazuje co jest jej powodem. Zawsze możesz zadać pytanie i wskazać indeks lepszości w odpowiedziach. Tylko czy to pytanie ma sens i uczciwie zbudowałaś indeks?

Centrysta to nadczłowiek w relacji do reszty wyborców bo może wybrać wszystko z uwagi np głównie na logiczne i obiektywistyczne czynniki, analizy.

Mówienie, że jest się lepszym od kogoś bez precyzowania. Albo "karanie
  • Odpowiedz