Wpis z mikrobloga

Przyjdzie rudy i wszystko się zmieni...

Nic się nie zmieni, prócz czystki pisowskiej, która zostanie zastąpiona następnymi pazerniakami z obozu KO. Jak już oficjalnie wiadomo, mają zamiar po wygranych wyborach, wyjść z umowy na atom (LINK)
Oczywiście, na pewno znajdzie się nie jeden leming, który powie, że to opinia tej kobiety, ale od razu przypomnę, że her tusk jest faworytem strony niemieckiej, a tam też chcą wygaszania atomu. Po co? Wiadomo, te plany nie wyparowały, NS2 i niemcy jako hub europy. Ona nie powiedziała swojej opinii, ona się wygadała. Jeżeli wygrałby rudy, to niewielkim promilem i zostałby zakładnikiem tych przylepek, z którymi tworzą KO. Jest to jawny program partii "polskiej", która gra na nasze osłabienie!
Zobaczcie w co on gra. Najpierw nakręcają spiralę strachu, że zabraknie paliwa i poprzez swoich troli, kreują ten stan. Ludzie łapiący się na to, masowo rzucają się na stacje, gdzie w pewnym momencie nie wyrobiła logistyka i łolaboga, nima benzyny! To samo z wizami, gdzie był jakiś niewielki przekręt, ale co zrobiono? Opłacono araba, by wystawił kram z wizami, czy zapłacono czterem uśmiechniętym murzynom, by strajkowali pod ambasadą Polski... kuźwa, a "świadomi" użytkownicy wykopu to wykopywali z płomieniem :D Absurd!

#polityka #polska #wybory #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpodludzi #orlen #przemyslenia
Pobierz podatnik_fundator - >Przyjdzie rudy i wszystko się zmieni...
Nic się nie zmieni, próc...
źródło: nnn
  • 11
Ja mam największą bekę z #neuropa co myślą, że nawet jak koalicja opozycji wygra, to będą normalnie rządzić. Tusk zaraz po wyborach pokaże swoje prawdziwe oblicze narcystycznego psychopaty, zapomni o wszystkich obietnicach tak jak to zrobił poprzednim razem, porozstawia PZPR i PSL po kątach i będzie 4 lata przeciągania liny i bicia się o każdą ustawę.
@podatnik_fundator: jak ktoś się nie interesuje elektrownią, to jeszcze by w to uwierzył. Ale jak bronisz braki paliw logistyką, mimo że widać, że to wina zaniżonych cen, to wiadomo że kłamiesz i jesteś PiSowcem. Cały wpis to pewnie manipulacja i nawet nie ma sensu nic z niego weryfikować. Dzięki temu teraz wiem, że Tusk jest za elektrownią atomową.
choćby po wyborach usiadł i nie zrobił dosłownie NIC


@WiesniakzPowolania: Tu się zgadzam, jednak proszę zauważyć, że to tylko mrzonki i na pewno znów będą COŚ robić. Robić będą dokładnie to samo co pis, ale zamiast futrować Gazetę Polską, będą futrować Gazetę Wyborczą, ot taki obraz tych zmian. System w Polsce jest tak skonstruowany, że całe zaplecze wygranej partii politycznej (hej, to nie tylko aktywni politycy z pierwszych stron) musi zostać
jak ktoś się nie interesuje elektrownią, to jeszcze by w to uwierzył.


@mk321: Szkoda tylko, że swoje teorie wywlekasz bez żadnej podstawy. Tusk to nie tylko PO, ale KO i będzie musiał lizać im dupy, by poparli rząd, a to, a tamto. Skoro do władzy dojdą zieloni, NIE BĘDZIE ŻADNYCH ELEKTROWNI JĄDROWYCH. Do tego Tusk przez 8 lat nie zrobił NIC w tej sprawie, ale wiem co zrobi, WYPOWIE UMOWY, bo