Wpis z mikrobloga

Więc kasja kryła bestie z Tokio bo jej się to finansowo zgadzało, a uważa, że jest wyżej moralnie od niego XDDDDDDDDDDDDDDDDDD Typowe lewicowi hipokryci kiedy się opłaca to jest spoko, a gdy skończy się to opłacać to jest złe i trzeba to zwalczyć XD
#gonciarz #bekazlewactwa
  • 26
  • Odpowiedz
  • 1
@Talarsson: według kasi bardzo złe rzeczy. Moje zdanie w tym wpisie na ten temat jest nie istotne nawet go nie wygłosiłem tylko przedstawiłem jak to kasia widzi.
  • Odpowiedz
@ElMurano: no ale skoro tylko udawał feministę, to chyba nie ma przekonań lewicowych, ale konserwatywne, c'nie?

Gdyby Mentzen wygrał wybory i zaczął podwyższać podatki i zwiększać wydatki socjalne to nazwałbyś go typowym prawicowym hipokrytę, czy jednak komunistą w przebraniu xD
  • Odpowiedz
@ElMurano: ja zaczalem szanowac gonciarza za ta akcje, uwazalem go za coocka bez godnosci, a wyszlo wrecz przeciwnie. Dajcie mi faktycznie powod gdzie gonciarz okazal sie przemocowcem, bo kuzwa jak na razie z tego co widze to na wszystko sie te dorosle baby zgadzaly, tylko ze po czasie wyszlo, ze jednak im sie nie spodobalo i trzeba dojechac kogos za swoje glupie decyzje xD
  • Odpowiedz
Dajcie mi faktycznie powod gdzie gonciarz okazal sie przemocowcem


@Qqwex: Gonciarz był przemocowy. Zapraszam do poznania się z definicją

Przemoc - Czynność która według subiektywnej opini kobiety jej się nie podoba, daną czynność można uznać za przemocową nawet wiele lat po fakcie jeśli kobieta tak uzna, nawet jeśli tak nie uważała w trakcie tej czynności.
  • Odpowiedz
@Qqwex: pisanie do laski, której praktycznie nie znasz i z którą nie łącza się żadne relacje, że nacpiesz ja tak że nie będzie wiedziała co się dzieje, a potem spuścisz się na nia, albo pisanie że jej #!$%@? jest dla ciebie czymś normalnym?
  • Odpowiedz
  • 2
@karaszer0 Oczywiście, że nie jest. Żaden feminista i ćpun normalny nie jest. Natomiast jako ktoś nie chce otrzymywać takich wiadomości to po jednej takiej wiadomości powinien zablokować nadawcę.
  • Odpowiedz
Typowe lewicowi hipokryci kiedy się opłaca to jest spoko,


@ElMurano: no, bo prawaki nie mają hipokrytów XD Już na pewno nie Korwina super obrońcę wartości chrześcijańskich z 3 rodzinami i Mentzena patriotę omijającego podatki XD
  • Odpowiedz
@karaszer0: oczywiscie sie zgadzam, blokuje i odcinam sie od takich ludzi, po co dalej utrzymywac kontakt z taka? zeby nie bylo ze jakis victim blaming
  • Odpowiedz
@Shatter: nie widzę w tym nic bardziej gorszącego niż Żabka sprzedająca małpkę wódki pijaczkowi. Etyczne to nie jest, ale nie widzę powodu by robić z tego aferę.
  • Odpowiedz
@revente pronciarz nie był sprzedawcą, tylko narkomanem, który szukał sobie narkomanek, po czym uzależniał je od siebie i swoich pieniędzy, bzykając je za to, że da im się naćpać.
Ja to porównuję do wykorzystywania bezdomnych przez bananów - weź odjeb coś a my ci kupimy flaszkę wódki jak się dobrze nagra.
No ja widzę powody, by robić aferę z takich zachowań w każdej skali, a szczególnie jak ktoś kreuje się na wielkiego
  • Odpowiedz
Ja to porównuję do wykorzystywania bezdomnych przez bananów - weź odjeb coś a my ci kupimy flaszkę wódki jak się dobrze nagra.

No nie. Taki bezdomny może sobie coś zrobić albo skończyć w więzieniu. Tutaj chodziło o zwykły seks.

jak ktoś kreuje się na wielkiego obrońcę moralności

Tu się zgodzę - za hipokryzję trzeba go cisnąć.
  • Odpowiedz
@revente seks ale też odzieranie z godności (w końcu robi to nie z miłości czy ogólnie pożądania, a dla ćpania czy popularności) i pogłębianie nałogu. Ale mniej mnie tu razi sam fakt, że się bzykali, a to, że ktoś, kto udawał "kogoś", okazał się być płytkim narkomanem xd
  • Odpowiedz