Wpis z mikrobloga

uwielbiamnalesniki - „Onet - destroying society since 1996”

Ja p------e, poczytajcie...

źródło: E91661C8-19C6-4EE1-B3AD-4F9132655CE7

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uwielbiamnalesniki: i to jest problem właśnie. Z jednej strony jest tam dziennikarstwo wartościowe - Witold Jurasz a obok stoją artykuły szmatlawcowe. Myśle, ze zasięgi wymagają takich ruchów i korzystają. Na koniec €€€ najważniejszy z nie jakaś „misja”
  • Odpowiedz
no standard, jak on ją zdradzał to pewnie była nieatrakcyjna, gruba albo za mało mu dawała, ale jak ona zdradza, to jest ja p------e, olaboga, metafizyka xD


@fuechsinn: no wlasnie nie. Jak on ja zdradzal to zdradzal i tyle. Nie pisal o tym do onetu, nie dorabial filozofii, nie pouczal swiata.
  • Odpowiedz
Czyli jednak dobrze zrobiłem, że przestałem przeglądać onet


@dzieju41: Dobrze by było gdyby karyny i grażyny przestały oglądać ten syf, bo inaczej szybko obudzisz się w upadłym społeczeństwie zarządzanym przez zlewaczałe państwo

Zauważyłem to już w pokoleniu mojej matki, która oglądała "modę na sukces" (jakbyś nie wiedział, amerykańskie elity i kółko wzajemnego ruchania się i zdradzania tj "romansowania") dopóki moja twardogłowa babcia nie powiedziała "oglądanie tego to grzech" - takie prymitywne przywalenie moralną pałą wystarczyło aby naprostować moją
  • Odpowiedz