Wpis z mikrobloga

Kurła, busiarze to inny stan umysłu. Dwa pasy do skrętu w prawo, które po zakręcie łączą się w jeden. Ja stoję na tym który później znika. Jestem pierwszy, obok stoi bus inpostu.

Pomyślałem więc, że przyspiesze dynamicznie, na zakręcie wyprzedze busa i się elegancko przed nim włączę. Jak pomyślałem, tak chciałem zrobić, depłem pedał tak na 70%, a bus co, jedzie obok, jedziemy już 60 a bus dalej obok, jedziemy 70 a bus dalej obok xd no kurła #!$%@? nie chciał się dać wyprzedzić, a ograniczenie do 50 bo to miasto.
Jebnąć w ten głupi czerep to mało.

Ja zawsze jak jestem w sytuacji busa to sobie przyspieszam dynamicznie do tej 50 i daje się wyprzedzać bo nie chce urządzać wyścigów na zakręcie. Myślałem, że bus zrobi to samo ale niestety się pomyliłem xd

A wszystko po to by skręcić za 200 metrów na jakieś osiedle( ͡ ͜ʖ ͡)

#samochody #zalesie
  • 44
  • 1
@PodniebnyMurzyn staliśmy na światłach obok siebie przez dwie minuty xd nawet się na niego gapiłem
@robertx zbaczając na to, że gdy byliśmy już na łączeniu pasów, a inni dopiero wychodzili z zakretu to faktycznie wolno jechaliśmy ( ͡ ͜ʖ ͡) zawsze jak ruszam spod świateł to daje pedał na około 70% i prawie zawsze wszycy zostają w tyle. Po prostu dzbanowi duma nie pozwalała się wyprzedzić co
  • 0
@cebekk jechać po prostu swoim pasem to zanczy (przynajmniej według mnie) osiągnąć daną prędkość i się jej trzymać, czyli w tym wypadku osiągnąć te 50-60 bo ograniczenie i jechać, a ten dzban po prostu nie chciał się dać wyprzedzić xd
  • 0
@RandomowyMirek przeżywam fakt debilizmu. Tak jakbyś jechał za kimś, ten ktoś by jechał np 80 i chciałbyś go wyprzedzić i podczas manewru ten ktoś by zaczął przyspieszać bo by go duma uwierała gdyby został wyprzedzony. Działa na tej samej zasadzie