Wpis z mikrobloga

Co zrobicie gdy przywrócą obowiązkową służbę? Ja postaram się załatwić kwity od lekarza, a jak to zawiedzie to napisze tutaj że chce zrobic wiadomo co w grze komputerowej.
#!$%@? to, nigdy nie byłem przez moment szczęśliwy w tym #!$%@? życiu. Nigdy nie trzymałem za rękę, zero życia społecznego i #!$%@? geny a tu jeszcze siłą chcą cię ściągnąć do koszarow by znęcali się nad tobą jak w szkole bo nie możesz jako fobik spoleczny mieć spokojnego życia.
#przegryw #fobiaspoleczna
  • 10
@Glock17:
raczej chyba nikt mnie nie weźmie jak ja 10 lat leczenia psychiatrycznego na koncie + pewnie psychiatra by coś wysmarował bo po tylu latach już prawie na ty jesteśmy(+on znany z łapówkarstwa XD).

w najgorszym wypadku: uzależnienie dyskwalifikuje z tego co kojarzę z służby na x czasu, wiec bym się uzależnił od benzo.
@Glock17: pierwsze co to papiery od psychiatry co mam. A jak to nie da nic to pewnie i tak w tym wojsku wiele bym nie był. Albo od razu trafiłbym do pierdla za to że nie chcę iść, albo tam bym nie słuchał rozkazòw tych patusòw i skończyłoby się karami. Nie wiem co oni tam robią pewnie nawet zabijają w ostateczności. Moje życie i tak jest mało
@Glock17: mam nadzieję że wtedy będę już za granicą daleko. Chociaż chciałbym też wracać co jakiś czas do Polski więc... Eh. Nie dość że życie #!$%@? to tak jak mówisz jeszcze woja chcą przywrócić...... Chyba jedynie papiery od psychiatry.
@Glock17: mam dożywotnią chorobę zapalną jelit, w dodatku ostatnio silnie zaostrzoną, więc powinienem się wywinąć. Mam legitną dokumentację medyczną i to w dodatku z badaniem histopatologicznym. Zresztą liczę też na to, że boomerom po trzydziestce dadzą spokój.
@Glock17:

Ja postaram się załatwić kwity od lekarza, a jak to zawiedzie to napisze tutaj że chce zrobic wiadomo co w grze komputerowej.


Tak samo sobie to obmysliłem, ale i tak co jakiś czas wracają mi schizy, że nawet w choroszczy nie będą chcieli mnie przyjąć.