Wpis z mikrobloga

Odpowiadając na post/pytanie użytkownika @Quzin

opiszesz coś więcej z twojej perspektywy jak wyglądała twoja historia celebryty wykopowego?


@Quzin: No więc zaczynamy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kiedy zacząłeś i jak to się rozwijało?


@Quzin: Na temat blackpillu natrafiłem jakoś w grudniu 2018. Wtedy byłem ulanym zakolakiem. Wiedziałem, że wygląd się jakoś tam liczy ale nie wiedziałem do jakiego stopnia. Natrafiłem na kanał FACEandLMS na YouTube. Obejrzałem wszystkie filmy i się trochę załamałem. Nagle wszystko się połączyło w całość - moje doświadczenia z kobietami, doświadczenia moich znajomych, doświadczenia w szkole, na studiach, w pracy. Wszystko nagle stało się klarowne. Miałem krótką depresję przez jakieś 2-3 miesiące, że tak wygląda świat i, że ładni mają łatwiej i to sporo łatwiej.

Byłem wku$wiony na to, że nigdy nie będę gigachadem do którego wzdychają Julki za sam fakt istnienia. Jakoś na wiosnę 2019 zrobiłem przeszczep włosów. Zaraz po nim wyglądałem najgorzej w życiu- zanim mi włosy odrosły całkowicie (musiałem ogolić się na łyso) byłem dalej ulany. Wyglądałem może na 45 lat mimo, że miałem wówczas 24. Wtedy też na uczelni zdarzyła mi się sytuacja gdzie laska siedziała koło mnie cały wykład odwrócona o 180 stopni tak, żeby nie widzieć mojego podczłowieczeństwa. Jedno z bardziej blackpillowych momentów w życiu.

Później jakoś w lato 2k19 odkryłem wykop. Na jesieni założyłem konto i dodawałem wpisy. Codziennie starałem się wrzucać co najmniej 1 i to nie byle jaki tylko #qualitycontent . Oprócz szerzenia blackpillu jakoś tak wyszło, że zacząłem pisać krótkie historyjki nazywane #harlekinydlaprzegrywow . Opowiadania były coraz dłuższe i rozbudowane gdyż lajkowały je setki osób. Swego czasu miałem plan całego universum harlekinów.

W międzyczasie sfinalizowałem looksmaxxing - schudłem 25 kg, odrośnięte włosy bez zakoli strzygłem u barbera. Przyciemniam brwi henną, włosy szamponem koloryzującym na bruneta. (do dziś tak robię) Mam polacki blond kolor włosów - o wiele lepiej mi w ciemnych. Stosowałem serum na twarz, żeby uzyskać efekt glass skin, kupiłem ciuchy podkreślające nową sylwetkę itd. Wszystko co mogłem zrobić - zrobiłem oprócz maskulinizacji twarzy kwasem hialuronowym - na to jeszcze przyjdzie czas.

Mniej więcej w grudniu 2k20 poznałem ówczesną dziewczynę na Tinderze po kilku niepowodzeniach i nie powiadomiłem o tym moich fanów. To był czas gdy karierę rozpoczął @WykopekBordo i to na nim slupiła się uwaga tagowiczów. Gdy Bordo zrobił coming out to 2 miechy później ja zrobiłem to samo z myślą, że to koniec wajkopu. Zaczął się na mnie ogromny hejt który trwa nawet do dziś. Czyli ponad 2 lata XD Na koniec wakacji 2k21 kilka nieudaczników typu Trzygwiazdynapagonie "mnie wystalkowali" i chcieli się zemścić robiąc mi obciach publikując moje dane. Na ich nieszczęście ofiarą byłem nie ja lecz @GlenGlen12 który pisał na grupie fejsbukowej harlekiny w moim stylu pod swoim prawdziwym nazwiskiem (swoją drogą sam prosił się o przypał). Wszystko skończyło się dobrze bo przegrywy uwierzyli mu, że nie jest mną.

Wtedy uznałem, że czas stąd spadać bo robi się niebezpiecznie i usunąłem konto. W międzyczasie rozstałem się z dziewczyną i piwnicze do dziś. Powróciłem w sylwestra tego samego roku. W wakacje 2k22 dostałem bana na rok czasu za szkalowanie samotnych madek na Tinderze z konta chada. Rok szybko zleciał i jestem tutaj ponownie z Wami.

To tak w skrócie moje CV incelebryty ( ͡ ͜ʖ ͡)

Czemu wrzuciłeś swoje zdjęcia z dziewczyną czyniąc z siebie heretyka blackpilloskiego?


@Quzin: Byłem ciekaw reakcji ale nie spodziewałem się, że będę aż tak bardzo opluty XD

Czy to prawda że jesteś oskariatem o którym tak często piszesz?


@Quzin: Nie jest to prawdą. Jestem introwertykiem mieszkającym z rodzicami w wieku 29 lat o co najwyżej przeciętnym wyglądzie. Jestem cichy i tylko czasami potrafię wydrzeć mordę jak ktoś mnie mocno wku^wi. Aczkolwiek znam kilku true oskarów którzy nie odbiegają poziomem od protagonistów. Ja kompletnie nie pasuje do tego towarzystwa - zarówno pod względem genetycznym jak i dynamicznym.

#przegryw #oswiadczenie #blackpillraw
BlackpillRAW - Odpowiadając na post/pytanie użytkownika @Quzin 
opiszesz coś więcej z...

źródło: Czarnepigulkinatalerzu

Pobierz
  • 17
@BlackpillRAW:
piękne czasy, piękne opowiadania, nie zapomnę ich nigdy
w ramach pokuty i zdobycia nowych obserwujących tag/twoje konto opowiedz coś więcej o looksmaxingu
jak tyle schudłeś, czym są szampony koloryzujące, jak się przyciemnia brwi, jak się przyciemnia zarost
krótki opis czego używałeś, dlaczego i gdzie szukać dalej
just tell me more
a jak nie to jesteś oskarek developersky ( ͡° ͜ʖ ͡°)
opowiedz coś więcej o looksmaxingu


@mirabelka2137: Jedziemy

jak tyle schudłeś


@mirabelka2137: Wykorzystałem tajemną metodę indian hopi - jadłem zdrowo i ćwiczyłem na domowej siłowni.

czym są szampony koloryzujące,


@mirabelka2137: Tym samym co farba do włosów ale zmywają się z wraz myciem (raz na 2-3 tyg. ja farbuje) lepsze niż farba imho bo nie widać odrostów. Kupisz w Rossmanie za 20zł.

jak się przyciemnia brwi


@mirabelka2137: Rozrabiasz henne z
  • 1
@JanOski Stosowałem kilka różnych. Jednym ze stężonym retinolem 2% sobie twarz poparzyłem. Więc nie polecam na początek.
Bardzo dobry jest Kiehl's midnight recovery. Lekki i nie powoduje podrażnień. Tylko nie kupuj na allegro bo podróbki. Ja się naciąłem. Tylko sklep stacjonarny